Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

QuBeK

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja trochę uniosę czasami, ale z innej przyczyny, jak tego nie zrobię to po wyjęciu pistoletu leje się z niego i łatwo oblac sobie buty albo lakier na aucie :-D
  2. > Dzięki. Po korektach geometrii, auto nie jest już podatne na zarzucanie tyłem. > Pozdrawiam Widzę że zanim zdążyłem napisać problem rozwiązany. Ale napiszę - Pug 607 identyczna rzecz, - geometria tyłu do poprawy
  3. > Aktualnie jeździmy (2+1) Panda II z 2004/2005r. Przebieg 115 tys a rocznie robimy około 30tys. > Jeździ się nam super, ale doskwiera brak klimy, mały bagażnik i troszkę mało KM. > Zastanawiamy się nad zmianą na ....... ?? > Do wydania max 15tys zł, silnk równie ekonomiczny co w Pandzie 5/100. Klima obowiązkowo. No i nie > starszy niż 2007 z drzwi 4/5 Zobacz sobie na Fiesty Mk6, były np. z dieslami 1.4 Tdci (to samo co 1.4 Hdi), bardzo fajne i bezawaryjne auta Fusion ta sama podłoga chyba a nieco większy.
  4. Tak na szybko co myślę to... Up/Citigo? C1/107,
  5. Jak dobrze umyjesz i przed nałożeniem odtłuścisz to raz na 2 m-ce wystarczy
  6. > Witajcie, kupiłem pierwszego w życiu diesla i generalnie jest bardzo zadowolony, ale mam pewien > problem. > Otóż w czasie spokojnej jazdy w trasie przy redukcji na 3 bieg gdy się odpuści gaz to podczas > spokojnego dodawania gazu dochodzi do takiej jakby przerwy w napędzie,delikatnego szarpnięcia. > Podczas deptania nic takiego się nie dzieje. Silnik ładnie ciągnie, a do tego bardzo mało > pali. W czasie jazdy miejskiej problem raczej nie występuje. Dzieje się to głownie na 3 biegu > i czasami ale bardzo sporadycznie na 4 biegu-kiedy jadę bardzo spokojnie przy gazie wciśniętym > w tym samym położeniu. Problem występuje gdy obroty są w przedziale 1800-2000. > Jakieś sugestie? > Auto jest po wymianie oleju wraz z filtrami, tylko nie wiem czy powietrza i paliwa był > wymieniony... Mam to samo w Jumpy 2.0 HDI, szarpie czasami przy delikatnym muskaniu gazu, czyli stała prędkość i minimalne dodanie lub odpuszczenie gazu, też w danym przedziale tylko, poza tym wszystko w porządeczku Ktoś rozwiązał problem?
  7. > Dzwonię do klienta nr 1, że ma 15 min na pojawienie się u mnie z $$ i zabranie auta, bo mam klienta > a biznes is biznes i ja chcę auto sprzedać. > Jak jest za 15 min - bierze auto, jak nie, bierze klient nr 2 - cash is king. +1
  8. > Witam, > Pacjent Hyundai Santa Fe 2.4 noPB + lpg . Auto po przegazowaniu wkręca się w cały zakres obrotów > ale podczas jazdy tak jakby ktoś założył kaganiec powyżej 3800 obrotów Na 5 biegu obroty idą > do 4 tyś i dalej nie chcą . > Byłem w serwisie, diagnostyka - żadnych błędów, sondy pracują idealnie. > Auto równiutko pracuje, odpala bez problemu, problem jest tylko z brakiem mocy powyżej 4 tyś > obrotów (naturalnie na benzynie i gazie ) > Sugestia serwisanta - może katalizator się przytkał .. możliwe ? Spróbuj ponasłuchiwać przy przygazowaniu czy coś "dzwoni" z tamtych okolic
  9. > Lanos Ewentualnie Matiz, jeżeli Lanos za duży. Za taką kasę każde auto będzie na pewno mniej lub > więcej skorodowane, ale mechanicznie powinno być OK. Proszę Cie, ja wiem że daewoo są świetne w stosunku cena/jakość ale lanos za 1200 to chyba wrak Tomir, zerknij na stare twingo I, CC, Fiesta MK3
  10. > wziales juz pod uwage ze auto bedzie inaczej skrecac? i bedzie troche inne obciazenie piast? Ja bym właśnie prosił o rozwinięcie tych wszelakich kwestii z dystansami Czyli np. jeżeli mam alu, to lepiej poszukać z większym odsadzeniem (mniejsze ET) i wtedy nie ma takich obciążeń jak np. alu podobne wymiarem do seryjnej stalówki plus dystans? Przy alu akurat nie musze i nie chce kombinowac, ale do zimowych stalówek chciałem dać dystans żeby nie siedziały tak schowane w nadkolach te kółka... wygląda to słabo. Prowadzenie powinno sie poprawić chyba, nie? Wiem że są różne rodzaje dystansów, w zalezności jaka wartość poszerzenia. Dołączam sie do pytania - dzięki
  11. QuBeK odpowiedział wodzu na temat - Motokącik
    > znam gościa którego s max/2.2/ ma już ponad 400 tyś i wszystko jeszcze fabryczne / turbo , dwumas , > wtryski / > generalnie w dieslu z takim przebiegiem jak Ty planujesz nic nie powinno sie zepsuć . Mojego szefa smax wysrał się dopiero albo już przy 320 tys km
  12. QuBeK odpowiedział wodzu na temat - Motokącik
    > S-Max 2.0 tdci i 807 hdi Smax 2.0 tdci - jeżeli to jest to samo co 2.0 HDI a pewnie jest to bardzo dobre silniki A dwumasa może np. dawać różne hałasy i wibracje, np. na postoju z odpalonym silnikiem, wciszkasz sprzęgło i puszczasz, wszelkie różnice w hałasie lub wibrowania mogą świadczyć o odzywającej sie dwumasie
  13. > może masz już z nierdzewki ale jedno z moich aut miało tablice rejestracyjne z 93 roku, w 97 > wymagały "odświeżania" bo wielkie "gie" było widać Na kawał blachy najzwyklejszą farbę > połozono Zapomniałem dodać, że tak gdzie nawiercono dziurę pod wkręt tak skorodowały, że przy > ponownym montażu trzeba było szukać takich z większym "łbem" No raczej coś co nie koroduje, bo są postrzępione z każdej strony nożycami do metalu a nic nie koroduje - musiałem przyciąć przy wymianie ramek - ramki na nowe tablice są mniejsze jak i nowe tablice. Stare czarne sa większe w pionowym wymiarze
  14. > Nie sadź się tak kolego, bo jesteś za młody, żeby pamiętać takie rzeczy. > Do końca lat siedemdziesiątych były ze zwykłej blachy i te rdzewiały już po trzech miesiącach. A ty > masz późniejsze, nie wiem z którego roku - były z blachy ocynkowanej. I te jak pamiętam nie > rdzewiały. Nie sadze się, ale napisałeś PLASTIKOWE - zbyt duży skrót myślowy
  15. > Bo kolego masz czarne, ale plastikowe. Wcześniej były blaszane. I te co chwilę się malowało bo > rdzewiały. Ale przy dzisiejszym trzepaniu przez , poiprawki malarskie na pewno nie przejdą. jakie...? Większej głupoty nie słyszałem, są BLASZANE na 200%

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.