Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wodzu

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. A ile pali w mieście ? Pzdr
  2. Biorę w leasing to nie mój problem.
  3. No właśnie też tak myślę z tym katowaniem. Sam korzystam czasami z wypożyczalni i dbam normalnie o samochód. Pewnie dwudziestoparolatkowie je katują ale nie sądzę żeby wypożyczalni takie Alhambry. Pzdr
  4. One mają jeszcze 3 lata gwarancji do sierpnia 2019. Jakiegoś małego miejskiego to bym nie wziął ale nad takim dużym to się zastanawiam. Taki samochód to raczej trasy robił. Pzdr
  5. Czy kupno rocznego samochodu, który jeździł w wypożyczalni to duże ryzyko. Szukam jakieś 7 osobówki i jest pełną ofert rocznych Seatów Alhambra 2.0 TDI z wypożyczalni. Przebiegi od 15 do 30 tyś. Brać taki samochód w ogóle pod uwagę ? Pzdr
  6. wodzu odpowiedział amciek na temat - Ford
    Przerobka na LPG droga bo nie ma miejsca na kolo i wydech trzeba przerabiac. Wez diesla 140 koni. Fajnie jedzie i bezobslugowy. Moj 240 tys. km caly osprzet oryginalny. Pzdr Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
  7. Czy ktoś użytkuje duże kombi i ma 3 foteliki z tyłu. Myślę o Mercedesie w 211 i Chryslerze C300. Audi A6 i BMW 5 odpadają. Da się sensownie upchać w nich 3 foteliki ? Pzdr
  8. Mam zamiar zdalnie kupić samochód w Holandii. Samochód jest z lat 60. Sprzedający to komis. Nie chce mi się jechać do Holandii. Uzgodniłem ze sprzedawcą, że nie ma problemu on załatwi formalności. Samochód przyjedzie na lawecie. Z tego co poczytałem to żeby w Polsce zarejestrować samochód muszę mieć umowę/fakturę plus holenderski dowód, tranzytowy dowód chyba nie potrzebny. Orientujecie się czy do holenderskiego urzędu trzeba mnie zgłosić jako nowego właściciela ? Sprzedawca twierdzi, że nie potrzebuje mnie zgłaszać. Zgłosi, że sam eksportuje samochód ja będę tylko na umowie/fakturze. Pzdr
  9. Jakie jest realne spalanie tego silnika w mieście ? Jeździłem C4 Grand Picasso z tym silnikiem i jak na 3 cylindry to dźwięk do zaakceptowania. Słychać, że to 3 cylindry przy mocny przyśpieszaniu. Dynamika bez rewelacji ale daje radę. Pzdr
  10. Odkopię trochę temat. C4 GP z silnikiem 2.0 HDI z 2009 roku jaka skrzynia może być ? C4 GP z 1.6 VTI warto w to wchodzić ? Pzdr
  11. Po jakim przebiegu te elektrozawory ? Jaki koszt ? Olej często wymieniałeś ? Pzdr
  12. Czy ta skrzynia jest rzeczywiście taka problemowa ? Pzdr
  13. To chyba po temacie bo słabe opinie ma ta skrzynia. Pzdr
  14. VF7EBRFJF13369729 Jako możesz to historie serwisu też poproszę.
  15. Podepnę się trochę pod temat. C8 z benzynowym 2.0 i skrzynią automat rocznik 2007/2008. Co to za skrzynia, awaryjna ? Czy taka konfiguracja w ogóle pojedzie. Według danych do 100 km w 14,4 trochę sporo. Pzdr

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.