-
Megane 1,2 Tce ,raport z trasy.
A ile pali w mieście ? Pzdr
-
Kupno samochodu z wypozyczalni
Biorę w leasing to nie mój problem.
-
Kupno samochodu z wypozyczalni
No właśnie też tak myślę z tym katowaniem. Sam korzystam czasami z wypożyczalni i dbam normalnie o samochód. Pewnie dwudziestoparolatkowie je katują ale nie sądzę żeby wypożyczalni takie Alhambry. Pzdr
-
Kupno samochodu z wypozyczalni
One mają jeszcze 3 lata gwarancji do sierpnia 2019. Jakiegoś małego miejskiego to bym nie wziął ale nad takim dużym to się zastanawiam. Taki samochód to raczej trasy robił. Pzdr
-
Kupno samochodu z wypozyczalni
Czy kupno rocznego samochodu, który jeździł w wypożyczalni to duże ryzyko. Szukam jakieś 7 osobówki i jest pełną ofert rocznych Seatów Alhambra 2.0 TDI z wypożyczalni. Przebiegi od 15 do 30 tyś. Brać taki samochód w ogóle pod uwagę ? Pzdr
- S-max
-
Duże kombi i 3 foteliki
Czy ktoś użytkuje duże kombi i ma 3 foteliki z tyłu. Myślę o Mercedesie w 211 i Chryslerze C300. Audi A6 i BMW 5 odpadają. Da się sensownie upchać w nich 3 foteliki ? Pzdr
-
Zdalny zakup samochodu w Holandii
Mam zamiar zdalnie kupić samochód w Holandii. Samochód jest z lat 60. Sprzedający to komis. Nie chce mi się jechać do Holandii. Uzgodniłem ze sprzedawcą, że nie ma problemu on załatwi formalności. Samochód przyjedzie na lawecie. Z tego co poczytałem to żeby w Polsce zarejestrować samochód muszę mieć umowę/fakturę plus holenderski dowód, tranzytowy dowód chyba nie potrzebny. Orientujecie się czy do holenderskiego urzędu trzeba mnie zgłosić jako nowego właściciela ? Sprzedawca twierdzi, że nie potrzebuje mnie zgłaszać. Zgłosi, że sam eksportuje samochód ja będę tylko na umowie/fakturze. Pzdr
-
1.2 THP ktos z was ujezdzal moze, powymieniamy sie doswiadczeniami ?
Jakie jest realne spalanie tego silnika w mieście ? Jeździłem C4 Grand Picasso z tym silnikiem i jak na 3 cylindry to dźwięk do zaakceptowania. Słychać, że to 3 cylindry przy mocny przyśpieszaniu. Dynamika bez rewelacji ale daje radę. Pzdr
-
[KzAK] Citroen C4 Picasso / C4 Grand Picasso / C5
Odkopię trochę temat. C4 GP z silnikiem 2.0 HDI z 2009 roku jaka skrzynia może być ? C4 GP z 1.6 VTI warto w to wchodzić ? Pzdr
-
Eurovan II 3.0 wymiana skrzyni automatycznej na manual.
Po jakim przebiegu te elektrozawory ? Jaki koszt ? Olej często wymieniałeś ? Pzdr
-
Eurovan II 3.0 wymiana skrzyni automatycznej na manual.
Czy ta skrzynia jest rzeczywiście taka problemowa ? Pzdr
-
Eurovan II 3.0 wymiana skrzyni automatycznej na manual.
To chyba po temacie bo słabe opinie ma ta skrzynia. Pzdr
-
Eurovan II 3.0 wymiana skrzyni automatycznej na manual.
VF7EBRFJF13369729 Jako możesz to historie serwisu też poproszę.
-
Eurovan II 3.0 wymiana skrzyni automatycznej na manual.
Podepnę się trochę pod temat. C8 z benzynowym 2.0 i skrzynią automat rocznik 2007/2008. Co to za skrzynia, awaryjna ? Czy taka konfiguracja w ogóle pojedzie. Według danych do 100 km w 14,4 trochę sporo. Pzdr
wodzu
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta