-
gizio zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
Zaczynam dumać jeszcze nad zaworem zwrotnym paliwa.... musiałby gdzieś wykopać czy takowy jest i gdzie. Bo wszystkie opisy wskazują na to, że jest umieszczony w pompie... :/
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
akurat z tym urządzeniem nie będzie problemu
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
pewnie żeby się do niego dobrać trzeba zrzucić cały bak na dół... ???? czy jest tam jakieś normalne dojście od góry ????
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
czyli przyjąć, że ten typ tak ma... jednak nadal to nie rozwiązuje mojego problemu z odpalaniem :/
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
No to fenomen auta francuskiego. Wedle numeracji VIN pojazd jest wyposażony w filtr paliwa, dokumentacja techniczna wskazuje jego umiejscowienie. Całe auto przekopane od przodu do tyłu... filtra brak :/
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
samych sond nie sprawdzałem... jedynie co wiem, to że po podłączeniu wypluł błąd misfire na 2 cylindrze.
-
Kangoo 1.6 16v 08 Problem z odpalaniem
Może ktoś się spotkał z taką przypadłością.... Auto nie pali przy pierwszym kręceniu... trzeba pokręcić 2-3 razy aby załapał. Sama praca silnika równa. Wymienione świecie, cewki sprawne,wymieniony czujnik położenia wału. Jakieś inne pomysły ???
-
-
FOCUS C-MAX a radio
Witam Potrzebuję pomocy... znajomy chciał się pozbyć radia fabrycznego z magnetofonem i wstawić w to miejsce zwykłe radio 1 din. Mam jednak problem ponieważ po podłączeniu przejściówek pod ISO do radia dalej nie dociera mi prąd... jakieś sugestie ???? sprawdziłem ustawienie pinów na wstyczkach wszystko jest ok
-
Renault Kangoo III
> oo gizio i renault - nie możliwe > podjedz do mnie do CB i podepniemy go pod clip'a , zobaczymy co tam ciekawego piszczy jest doblo.... jest i kangoo
-
Renault Kangoo III
> W Lagunie taki symbol oznacza wymianę oleju. Kasuje się go wciskając i długo przytrzymując przycisk > od komputera (ten na manetce wycieraczek). Nie pamiętam ile sekund trzeba go trzymać ale po > jakimś czasie wyskakuje info o ile zwiększyć kolejny interwał wymiany oleju, przykładowo 15 > 000 km.
-
Renault Kangoo III
Witam Stałem się posiadaczem tego auta. Nie mam jednak do niego instrukcji obsługi zaczęły pojawiać na wyświetlaczu symbole... człowiek całe życie jeździ włoskimi autami i nie rozumie fran. myśli technicznej. co owy pojazd ma na myśli kiedy pokazuje mi takie znaki
-
Ciężko chodzące pokrętło od nawiewu...
> Nie masz ''dopchanego'' pokrętła na siłę ? W lecie tak samo było czy problem pojawił się dopiero > teraz ? Najprościej to byłoby ściągnąć ''plastik'' i zobaczyć czy to blokuje ''pokrętło'' czy > sama ''gałka metalowa'' chodzi ciężko. ok... w chwili wolnego rozkręcę... wczoraj z czystego lenistwa nie chciało mi się tego ruszać
-
Ciężko chodzące pokrętło od nawiewu...
a mianowicie pokrętło z 4 biegami szybkości nawiewu. Jak już się lekko nagrzeje to jakoś działa... w chwili kiedy wsiada się rano istnieje większa szansa na połamanie tego pokrętła niż włączenie nawiewu na szybę... Jakieś uwagi , sugestie ???? ktoś coś z czymś takim się spotkał ????
-
SKORPION
> eee biutiful to on raczej nie jest jaki kraj taki abarth.... tfuuu tzn skorpion
-
SKORPION
i nie jest to ABARTH