Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gizio

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. gizio zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. Zaczynam dumać jeszcze nad zaworem zwrotnym paliwa.... musiałby gdzieś wykopać czy takowy jest i gdzie. Bo wszystkie opisy wskazują na to, że jest umieszczony w pompie... :/
  3. akurat z tym urządzeniem nie będzie problemu
  4. pewnie żeby się do niego dobrać trzeba zrzucić cały bak na dół... ???? czy jest tam jakieś normalne dojście od góry ????
  5. czyli przyjąć, że ten typ tak ma... jednak nadal to nie rozwiązuje mojego problemu z odpalaniem :/
  6. No to fenomen auta francuskiego. Wedle numeracji VIN pojazd jest wyposażony w filtr paliwa, dokumentacja techniczna wskazuje jego umiejscowienie. Całe auto przekopane od przodu do tyłu... filtra brak :/
  7. samych sond nie sprawdzałem... jedynie co wiem, to że po podłączeniu wypluł błąd misfire na 2 cylindrze.
  8. Może ktoś się spotkał z taką przypadłością.... Auto nie pali przy pierwszym kręceniu... trzeba pokręcić 2-3 razy aby załapał. Sama praca silnika równa. Wymienione świecie, cewki sprawne,wymieniony czujnik położenia wału. Jakieś inne pomysły ???
  9. gizio obserwuje zawartość bajzel
  10. gizio dodał temat w Ford
    Witam Potrzebuję pomocy... znajomy chciał się pozbyć radia fabrycznego z magnetofonem i wstawić w to miejsce zwykłe radio 1 din. Mam jednak problem ponieważ po podłączeniu przejściówek pod ISO do radia dalej nie dociera mi prąd... jakieś sugestie ???? sprawdziłem ustawienie pinów na wstyczkach wszystko jest ok
  11. gizio odpowiedział gizio na temat - Francowate
    > oo gizio i renault - nie możliwe > podjedz do mnie do CB i podepniemy go pod clip'a , zobaczymy co tam ciekawego piszczy jest doblo.... jest i kangoo
  12. gizio odpowiedział gizio na temat - Francowate
    > W Lagunie taki symbol oznacza wymianę oleju. Kasuje się go wciskając i długo przytrzymując przycisk > od komputera (ten na manetce wycieraczek). Nie pamiętam ile sekund trzeba go trzymać ale po > jakimś czasie wyskakuje info o ile zwiększyć kolejny interwał wymiany oleju, przykładowo 15 > 000 km.
  13. Witam Stałem się posiadaczem tego auta. Nie mam jednak do niego instrukcji obsługi zaczęły pojawiać na wyświetlaczu symbole... człowiek całe życie jeździ włoskimi autami i nie rozumie fran. myśli technicznej. co owy pojazd ma na myśli kiedy pokazuje mi takie znaki
  14. > Nie masz ''dopchanego'' pokrętła na siłę ? W lecie tak samo było czy problem pojawił się dopiero > teraz ? Najprościej to byłoby ściągnąć ''plastik'' i zobaczyć czy to blokuje ''pokrętło'' czy > sama ''gałka metalowa'' chodzi ciężko. ok... w chwili wolnego rozkręcę... wczoraj z czystego lenistwa nie chciało mi się tego ruszać
  15. a mianowicie pokrętło z 4 biegami szybkości nawiewu. Jak już się lekko nagrzeje to jakoś działa... w chwili kiedy wsiada się rano istnieje większa szansa na połamanie tego pokrętła niż włączenie nawiewu na szybę... Jakieś uwagi , sugestie ???? ktoś coś z czymś takim się spotkał ????
  16. > eee biutiful to on raczej nie jest jaki kraj taki abarth.... tfuuu tzn skorpion
  17. i nie jest to ABARTH

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.