Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Rome

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Rome obserwuje zawartość Zimówki 215/55R18
  2. Polecam się na przyszłość 😄
  3. Rome odpowiedział kozmin na temat - Skośnookie
    Białego ukradli więc teraz mam szarego
  4. Rome odpowiedział kozmin na temat - Skośnookie
    Od września Nissan Qashqai 1.6 DIG-T
  5. Rome obserwuje zawartość Opony zima
  6. Od roku mam Boscha i ani razu nie miałem żadnego błędu.
  7. Dadzą radę, ja jeździłem kilka miesięcy.
  8. Rome obserwuje zawartość opti_
  9. > Mi sąsiad przyniósł torbę i mówi " grzebierz pan w aucie we wszystkim to mogę to oddać, mi > zawadza". Patrzę do torby a tam dwa radia z Bravo. Stilo zrobił 250kkm na jednym radiu a w > Bravo ma już trzecie. Coś nie tak z jakością tych urządzeń. Musi coś w tym być, w ASO też mieli kilka z wymiany gwarancyjnej a i na forum znajdzie się kilka osób co wymieniało na gwarancji
  10. > 2500zl za radio? > no nie, troche za duzo > a jakbym kupil na allegro uzywane (mozna nawet za mniej niz 200zl kupic) to czy blue&me bedzie > dzialac? Niestety chora cena według mnie nie powinno być żadnego problemu ale może niech się mądrzejsi wypowiedzą
  11. Było miesiąc po gwarancji i ASO za zgodą FAP zrobiło gest handlowy i zapłaciłem za radio 250zł (jakieś 10% wartości) "Nowe" radio ma też Twoją przypadłość ze zmianą głośności przy kręceniu potencjometrem. Jeżeli chodzi o przyciski na kierownicy to na jednym i drugim miałem tak że podgłasza i ścisza się w 90% o dwa stopie. A obecna przypadłość jest taka że jak nie pada deszcz to na niektórych nierównościach (dołki, koleiny, tory) radio zmienia wartość wysokich tonów, trwa to przez sekundę dwie ale jest mega wkurzające. Serwis jak już dopatrzył się problemu to stwierdził że to właśnie przez tą chwilę po przejechaniu nierówności radio gra prawidłowo (basy i soprany). A w pozostałych przypadkach radio gra jakby bez gwizdków Najlepsze jest to że nie jest to przypadłość samego radia bo wkładałem inne fabryczne i było dokładnie tak samo. Serwis przejrzał całą instalację, kostki i według nich jest OK a radio dalej gra jak chce A jak pada deszcz to problem nie występuje Na Twoim miejscu brałbym radio z allegro z jakiegoś demontażu. Jeżeli chodzi o kod to mam gościa który robi to online w 15min za 20zł
  12. Miałem taki problem Skończyło się na wymianie radia. Niestety teraz mam kolejny problem z radiem i od ponad pół roku nikt nie wiem co jest z nim nie tak
  13. > reca pod zderzak i wymienisz bez kanalu i podnosnika widać mam jakieś krzywe ręce bo nie mogę się do tego dobrać
  14. > Chyba najlepiej z kanalu albo podnosnika to chyba sobie daruję i tak niebawem będą zrzucać zderzak po dzisiejszej niefortunnej jeździe pana w astrze
  15. > no i mam problem - dnia na dzień radio przestało odbierać stacje radiowe - czasem coś złapie ale > zaraz gubi, szumi - gdzie szukać przyczyny? Chyba czeka mnie taka sama operacja. Od kilku dni radio kiepsko odbiera stacje. W centrum miasta jest jeszcze w miarę OK ale na obrzeżach jest dramat
  16. > Ale ustawiasz 25 stopni , czy krecisz na max temp i wiatrak ? Temp nie ustawiam więcej niż 17-19, wiatrak chodzi na 1/3 lub 1/2 mocy. Zaznaczam że mam ptc
  17. > Ok , ja rozumiem , ze klekot , ze wloszczyzna ... Ale czy to auto sie rozgrzewa w mrozy ? Temp > silnika na srodku , ustawiam 25 'C ... a to ledwo dmucha ... Co jest ? Filtry ? Cieplo osiagam > maxami ... > Mialem tego nie pisac ... od 3 dni jezdze Galantem ( bo sie alternator skonczyl w bravo ) i tam > praktycznie po 4 min mozna kurtke sciagac ... O grzanych fotelach nie wspomne ... U mnie nie ma problemów z nagrzewaniem się wewnątrz NB. Często w czasie mrozów -10 i większych temp. silnika spada stania w korku. Full Auto to straszna lipa w NB, w Grande działało o niebo lepiej.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.