Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kacper_

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. szacunek zaglądałem okazjonalnie z myślą że ciągle w rozsypce a tu taka relacja z wystawy SZACUN na prawdę SZACUN
  2. Kacper_ odpowiedział Kacper_ na temat - Zrób to sam
    do 12v na pewno większego obciążenia nie będzie miał niż przy pracy z podniesionymi wycieraczkami, znaczy na luzie, potrzebny w miarę mocny żeby nie zatrzymać go rękami ale z drugie strony musi się tylko kręcić w kółko. za link dzięki , o taki mi właśnie chodziło a że gość ma wszystkie zdjęcia podobne to zalinkowałem pierwsze z brzegu 10A w pośpiechu
  3. o pomoc proszę jaka może byc orientacyjna moc tego silnika? to jest silnik wycieraczek z Hyundaia pytam bo potrzebuje dokupić regulator obrotów i nie wiem na jaki A może być taki ? http://allegro.pl/regulator-mocy-pwm-dc-led-hho-12v-24v-36v-10a-i6207425367.html
  4. Kacper_ odpowiedział Morgan na temat - Zrób to sam
    zobacz http://cb39fm.blogspot.com/2010/11/zasilacz-135-v-19a.html lub to http://sp6pnz.optizon.net/images/XBOX_00_203W/przerobka_zasilacza_xbox.pdf
  5. Kacper_ odpowiedział Toost na temat - Opel
    Pożegnałem się na Francowatych ... więc pora przywitać się tu od 2 tygodni jestem posiadaczem mod H w nadwoziu HB silnik 1.6 XER, przelot 95kkm nie spamuję, nie nabijam liczników zaglądam na kącik, czytam, czasami o coś zapytam .... a to ostatnie wspólne zdjęcie, w ten piątek po renówkę przyjechał nowy właściciel
  6. Kacper_ dodał temat w Francowate
    Dziś o 18.00 odeszła moja mała wozicielka była ze mną przez 10 lat i 73 kkm chciałbym przy tym serdecznie wszystkim podziękować za ostatnie 10 lat na Francowatych nie udzielałem się społecznie i postowo ale był to mój wiodący kącik na AK prze dekadę a poniżej ostatnie wspólne zdjęcie starej Meganki oraz nowego wozidła Astry 1,6 ecotec 115KM jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia gdzieś na drodze PS pora przywitać się na nowym kąciku
  7. widziałem tylko zastanawiało mnie czy aby "Silnik wyposażony jest w kolektor dolotowy o zmiennej długości kanałów." to nie jest ten twinport naczytałam się jakiś strasznych rzeczy o tych przesłonach w kolektorze i o tym że naprawa tego to kosztuje ok 2500 jak się wszystko zatrze i dostałem w pracy mam 2 AHy z silnikiem XER i teraz odbieramy 2 szt AJ? w kombi też XER mój szef twierdzi że to co mamy i to co kupiliśmy to twinporty ale znaczy tego jest w błędzie
  8. AHa pisząc następnym razem jak już się będę u was witał to zapamiętam
  9. a tak żeby nie pisać nowego posta to się podłączę mam na oku taką właśnie A3 od koleżanki z pracy czy możecie napisać czy silnik XER to oprócz ECOTEC to również TWINPORT ? wyczytałem gdzieś że XEP to były TWINPORTY nie mogę znaleźć odpowiedzi ew jak komuś się chce to dwa słowa czym się różnią jeżeli już się różnią dziękuję
  10. moje na dole robią się brązowe tylko w miejscu gdzie "automatyczne" podlewanie lekko zrasza dolne partie drzewka może przy podlewaniu zalewasz te partie drzewka i właśnie w tym miejscu robi się właśnie brązowe? czytałem ze tuja nie lubi podlewania po wierzchu, podlewać powinno się tylko pod krzak Deszcz oczywiście siła wyższa, podlewanie po krzaku tylko w czasie kiedy zdąży wyschnąć do wieczora żeby nie było wilgoci i żeby nie miała gdzie się rozwijać ew choroba
  11. też przestałem, odpowiadam jak ktoś pozdrawia ale sam już nie macham a przeszło mi jak koleżanka która obraca się w towarzystwie różnych MC i FG powiedziała że ja dla nich jestem "szklisty" vel "przeźroczysty" skoro tak to mam to i jeżdżę bo lubię
  12. Kacper_ odpowiedział Kacper_ na temat - Zrób to sam
    nastawiłem na oko znaczy na poczucie smaku ca 12 słoików konfitur na ok 9l wody teraz czekam na pierwsze odgłosy z rurki a późńiej juz będe monitoroiwał na bieżąco
  13. Kacper_ odpowiedział Kacper_ na temat - Zrób to sam
    mam cukromierz ale jakoś nie do końca rozumiem jak dobrze z niego korzystać a tak w przybliżenieu to ile trzeba dodać cukru do litra wody żeby było to 21blg? bo nie chce mi sieco słoiczek sprawdzć tylko może bym na poczatek z 10 szt wymieszał a później już tylko po troszku...
  14. wiem, ze sezon jest raczej na wino ze świezych owoców ale mam ja sobie w domu ok 50 słoików takich konfitur fakt, troche przeterminowane ale bez pleśni i z wklęsłymi zakrętkami więc raczej wszystko z nimi ok . W czym problem? otóż w tym że nie wiem ile mam tych konfitur dodać do wody w 100gr konfitur jest 65gr cukru i 19gr płatków róży ile dać słoików (250gr) na 1litr? 5 litrów? wody żeby BLG na począteku było OK i żeby nie trzeba było poźniej nastawu dosładzać? no i oczywiście żeby w smaku było różane ? wino lubimy słodkie a jak nie wyjdzie to puścimy paraturą ana wyższy % wina z owoców robię na oko i zawsze są dobre a z konfitiurami nie miałem styczności
  15. Taki temat mam do zrobienia we firmie potrzba jest przewieśc ok 100 ton piasku z Łeby w okolice Warszawy i teraz pytanie jak znaleśc przewoźnika który zrobi to "na powrocie" tzn tak zeby nie płacić w dwie strony. Liczymy ze potrzebne będzie 5 transportów "patelnią" ale problem polega na tym że cięzko taki powrót znad morza znaleść W jakim miejscu dac ogłoszenie żebym mógł je zamieścić sam a nie przez giełdę do której dostęp ma tylko branża wagi cięzkiej?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.