-
TomcatT4 zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
2027 BMW X5
- F1 sezon 2025
Było "Grande Strategia" to teraz jest "The Grand Strategy"... pięknie McLarena wszyscy rozegrali w czasie SC...- F1 sezon 2025
https://youtube.com/shorts/-WydPTk2vhg?si=HtPZKXftNYk0hOET- F1 sezon 2025
- F1 sezon 2025
- Wyścig F1 na żywo
Byłem na Silverstone w 2019 i muszę to powtórzyć. Organizacyjnie rewelacja – doubledekkery zwoziły kibiców z miast oddalonych od torów (nie pamiętam czy były bezpłatne czy coś typu pięć funtów). Nocowaliśmy w Milton Keynes w jakimś airbnb bo tam mamy kuzynkę. Byliśmy na torze codziennie przez 3 dni i nie było chwili nudy. To co organizacyjnie najbardziej mi się spodobało to nie było ani jednego toytoya jak na polskich imprezach, tylko masa kontenerów z czystymi (na bieżąco sprzątanymi) toaletami i megasprawny wyjazd autobusami z toru – na ten czas droga dwujezdniowa A43 była zablokowana i autobusy jechały nitką pod prąd a osobówki opuszczały parkingi i campingi nitką normalną – po kilkudziesięciu milach ruch autobusów wracał na lewą jezdnię razem z osobówkami bardzo płynnie. W dobie foodtrucków to i z jedzeniem nie było najmniejszego problemu. Polecam- Hyundai Ioniq 9
Ostatnio na ulicy moją uwagę skupiła Toyota Previa w stanie prawie agonalnym – też miała obracane fotele w drugim rzędzie.- Alfa Romeo Stelvio
Z Alfą trzeba uważać bo to chorobliwe jest: Julkę brat ma od nowości od bodajże 2017 – leasing dawno skończony ale nie chce zamieniać na nic innego mimo, że powoli MultiAir zaczyna dawać znać o sobie. Zawias w tym aucie ma zapas na jakieś 400 KM – to auto lepiej jeździ po zakrętach niż Lancer Evo 9 na profi rajdowym zawiasie drugiego brata... Juniora oglądałem mu rok temu w Belgi wracając z Kozmo z UK – idealnie ta sztuka przypasowała do Julki 😉- Francuskie padło...
Niestety mamy takie czasy, że albo nas stać na auto nowe na gwarancji/leasing/leasing konsumencki/najem długoterminowy albo jeździmy nastoletnimi autami 😕- Alfa Romeo Junior
Była na Forza Italia w tym roku. Całkiem ładny Peugeot dla fanów Alfy 😉 Ale to co mnie rozwaliło to cięcie kosztów. Z przodu boczki z co najmniej dwóch materiałów – dół to twardy plastik a góra jakaś przyjemniejsza, bardziej miękka. Natomiast tylne boczki całe z jednego twardego plastiku. Miałem małego mind fucka bo jak już raz to zauważyłem to wydawało mi się, że to sklejone z dwóch aut...- F1 sezon 2024
I to jest właśnie inwestycja w jego know-how. Pewnie liczą, że ściągnie ze sobą kilku kluczowych inżynierów i przywrócą blask SF. I wtedy wezmą już kogoś młodego.- Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
- Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
Nie takie znowu krótkie podsumowanie 2023 roku czyli długo wyczekiwanego przełomu w moim projkecie:- Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
Dzięki – a możesz ten wątek dokleić do tamtego? 😉- Dziennik budowy KOZMO - dłuuugie
To było w 2009 roku na nie istniejącym już obiekcie o nazwie Tor Rakietowa: 10 lat później samo podwozie po zdjęciu nadwozia wystąpiło w teledysku Artura Rojka: - F1 sezon 2025
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.