-
Dzialka cd...
nie zapominaj o parametrach jakie musi spełnić ściek oczyszczony jeżeli jest w obszarze aglomeracji. podpowiem: nie znalazłem oczyszczalni z papierami na to
-
katorznik zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Audi S vs C 43 Amg
mozemy sie przyspotowac przy okazji i porównać ja mam też specyficzną perspektywę bo 190cm+ więc mi wszędzie ciasno 😅
-
Audi S vs C 43 Amg
z tymi dorosłymi to nie przesadzaj raczej awaryjnie. Dzieciaki takie do 160 faktycznie wchodzą do tyłu i mają tam relatywnie wygodnie (mowa tu o S550) Z mojej perspektywy to raczej jest uklad 2 + opcjonalnie_2 a nie tak żeby jeździć na co dzień w takim zestawie. Czemu? 1. z elektrycznymi fotelami wsiadanie do tyłu to mordęga zakładając że przód jest odsunięty na więcej niż 3/4 -> odchyla się tylko oparcie, podjechanie fotelem zajmuje wieki 2. brak lampek/nawiewu dla pasażerów z tyłu 3. tunel się grzeje od wydechu, latem średnio przyjemne z tyłu 4. powyglądać można głównie przez tylną szybę bo boczne są symboliczne pozdr
-
Wykorzystanie ponowne butli po helu do balonow.
a zawór w butli rozumiem że zostaje ten który tam jest? jak tak to prosty temat, dzięki
-
Wykorzystanie ponowne butli po helu do balonow.
@maras77 poka jak to masz podłączone, ostatnio się właśnie zastanawiałem co zrobić z 2 szt takich butli, kompresor mam 50l, przy dmuchaniu tornadorem często dobija więc dodatkowa pojemność się przyda 😅
-
Zbieracz do liści
myślałem nad tym, trzeba się udać po wypożyczenie od sąsiada na testy
-
Zbieracz do liści
brak na stanie, chcesz wypozyczyć na sobotę?
-
Zbieracz do liści
-
Zbieracz do liści
zawsze jakis pomysl
-
Zbieracz do liści
si, nie liczę na 100% zebrania. w sumie nawet nie wkurza mnie grabienie metalowymi grabkami tak jak potem ręczne ładowanie tego do wora 😄
-
Zbieracz do liści
a ma ktoś z szanownych pomysł na zbieranie żołędzi? mam 2 duże wyjątkowo płodne dęby u siebie, w zeszlym sezonie wyszlo chyba z 10 workow żołędzi 😄
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
zmienione. Pierwsze wrażenia pozytywne. Są ciche, na mokrym też. W stosunku do letnich rainsportow z 19 roku są wyraźnie "miększe" - przyjemniej wybierają nierówności, ale znów lodówka którą jest C3P bardziej się pochyla w zakrętach. Zobaczymy jak trochę się na nich pojeździ, bo to są wrażenia po max 100km.
-
VREDESTEIN ULTRAC PRO
😉 smieszkując: no moj sprzęt na michałkach wyjechał z Flat Rock, Michigan. Przebiegu na nich max 7kkm zrobiłem... A te Vredestein wyglada że na mokrym wg etykiety EU sa niezle: 4s:
-
VREDESTEIN ULTRAC PRO
Mam na koniu 4S i czekam aż się skończą. Na mokrym i w niższych temperaturach dopóki się nie rozgrzeją słabo się na nich jeździ.
-
Kto przeszedł na wielosezonowe i nie żałuje
Heja, rozkmina (rozmiar 195/55/16 więc cenowo słaby): Nexen N'Blue 4 Season czy Kleber Quadraxer 3 ew. co innego - jazda typowo miejsko-podmiejska z okazjonalna wycieczka po S. Prędkości raczej 60-80. W VC zalozylem Uniroyale AllSeasonExpert 2 i generalnie jest spoko, dobrze się na nich jeździ z jednym ale - na mokrym asfalcie charakterystycznie świszczą więc chcę miec "próbę porównawczą" na C3 Picasso żony