Skocz do zawartości

Czesci na zamowienie (badanie rynku)


bzyczek00

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze po dluzszej przerwie wybieramy sie z kumplem za jakis miesiac na podboj italii tongue.gif to chcialbym sie dowiedziec czy ktos z forum mialby ochote cos zamowic. Nie obiecuje ze na 100% przywioze bo moge nie trafic dlatego nie chce zadnych zaliczek ale przynajmniej jak przywioze to bede wiedzial ze mam szanse szybko sprzedac. Jak ktos bedzie potrzebowal nawet jakis drobiazg a tylko bedzie to postaram sie przywiezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako ze po dluzszej przerwie wybieramy sie z kumplem za jakis miesiac na podboj italii to

> chcialbym sie dowiedziec czy ktos z forum mialby ochote cos zamowic. Nie obiecuje ze na 100%

> przywioze bo moge nie trafic dlatego nie chce zadnych zaliczek ale przynajmniej jak przywioze

> to bede wiedzial ze mam szanse szybko sprzedac. Jak ktos bedzie potrzebowal nawet jakis

> drobiazg a tylko bedzie to postaram sie przywiezc.

używana szpera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako ze po dluzszej przerwie wybieramy sie z kumplem za jakis miesiac na podboj italii to

> chcialbym sie dowiedziec czy ktos z forum mialby ochote cos zamowic. Nie obiecuje ze na 100%

> przywioze bo moge nie trafic dlatego nie chce zadnych zaliczek ale przynajmniej jak przywioze

> to bede wiedzial ze mam szanse szybko sprzedac. Jak ktos bedzie potrzebowal nawet jakis

> drobiazg a tylko bedzie to postaram sie przywiezc.

dymione tylne lampki do CC zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.