Skocz do zawartości

Jakie śruby do felg aluminiowych 156?


darrkus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie śruby potrzebuję żeby zamontować oryginalne felgi ze 156? Bedą montowane do fiata bravy zlosnik.gif Jakie wymiary ma oryginalna śruba? M12 , 1,25 , 30 ? Czy jakieś inne zakupić? A może ma ktoś komplet i chce się pozbyć? zlosnik.gif Oczywiście felgi alu cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie śruby potrzebuję żeby zamontować oryginalne felgi ze 156? Bedą montowane do fiata bravy

> Jakie wymiary ma oryginalna śruba? M12 , 1,25 , 30 ? Czy jakieś inne zakupić? A może ma ktoś

> komplet i chce się pozbyć? Oczywiście felgi alu

To jedna dziura zostanie wolna?? cool.gifczy powiercisz nowe w piaście?? cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No chyba nie? Być może to nie są od 156? W takim razie od jakiej to alfy ? Sorry mój błąd

> http://allegro.pl/felgi-z-oponami-14-4x98-fiat-alfa-lancia-i1626173334.html

33 lub 155. Potrzebujesz do nich felgi najlepiej od nich.

Są sporo dłuższe niż Fiatoskie. Jak chcesz to mogę pomierzyć po niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 33 lub 155. Potrzebujesz do nich felgi najlepiej od nich.

> Są sporo dłuższe niż Fiatoskie. Jak chcesz to mogę pomierzyć po niedzieli.

Sorry , nie linczujcie mnie wink.gif Podobne były do tych od 156 270751858-jezyk.gif Okej to byłbym bardzo wdzięczny gdybyś zmierzył mi taką śrubę i dał znać wink.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie śruby potrzebuję żeby zamontować oryginalne felgi ze 156? Bedą montowane do fiata bravy

> Jakie wymiary ma oryginalna śruba? M12 , 1,25 , 30 ? Czy jakieś inne zakupić? A może ma ktoś

> komplet i chce się pozbyć? Oczywiście felgi alu

M12x1,25 a długości nie pamiętam ale oryginalne śruby zabezpieczające mają 31mm. Długością chyba się nie będą różnić od zwykłych? cfaniaczek.gif

Mogę mieć do sprzedaży felgi, śruby i śruby zabezpieczające skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> M12x1,25 a długości nie pamiętam ale oryginalne śruby zabezpieczające mają 31mm. Długością chyba

> się nie będą różnić od zwykłych?

> Mogę mieć do sprzedaży felgi, śruby i śruby zabezpieczające

Po ile te śruby i czemu tak drogo? Mogą być używki 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niekoniecznie.

> Mam ich mało, a felg dużo.

> Do swojej 155 mam 3 różne komplety i do każdych są innej długości śruby.

> Z tym to dobrze namotali.

Ok to może kto inny sprzeda, dzięk ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ile te śruby i czemu tak drogo? Mogą być używki

Kupiłem te śruby dobierając w jakimś sklepie ogólnomotoryzacyjnym. Kosztowały po kilka złotych za sztukę (4,-?). Obawiam sie, że jak Ci sprzedam choćby każdą po złotówce to wraz z kosztami transportu będzie blisko tego co koszt nowych u Ciebie zlosnik.gif

No chyba, że jesteś zainteresowany też antykradzieżowymi to wtedy cały komplet miałby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem te śruby dobierając w jakimś sklepie ogólnomotoryzacyjnym. Kosztowały po kilka złotych za

> sztukę (4,-?). Obawiam sie, że jak Ci sprzedam choćby każdą po złotówce to wraz z kosztami

> transportu będzie blisko tego co koszt nowych u Ciebie

> No chyba, że jesteś zainteresowany też antykradzieżowymi to wtedy cały komplet miałby sens.

Możesz wysłać mi PP? Nie tych anty nie chcę wink.gif To napisz mi po ile chciałbyś za nie, ja na allegro patrzę to najtańsze po 2,80 (nowe)widzę takie jakie mi wymiary podałeś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz wysłać mi PP? Nie tych anty nie chcę To napisz mi po ile chciałbyś za nie, ja na allegro

> patrzę to najtańsze po 2,80 (nowe)widzę takie jakie mi wymiary podałeś

Sprawdź najpierw ile będą kosztować u Ciebie bo jeśli ja miałbym sprzedawać swoje to najwcześniej w czwartek. No i moje mają twardość 8.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M12x1,25 X 30mm czyli szukać takich śrub? Bo o takich wymiarach są na allegro, 31 nie ma zlosnik.gif Chyba 1 mm nie robi różnicy zlosnik.gif ?

Takie będą dobre?

http://allegro.pl/sruby-do-felg-aluminiowych-m12x1-25-nowe-stozek-i1629735634.html

Napisane żę długość samego gwintu to 28 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> M12x1,25 X 30mm czyli szukać takich śrub? Bo o takich wymiarach są na allegro, 31 nie ma Chyba 1

> mm nie robi różnicy ?

30mm powinny być ok

> Takie będą dobre?

> http://allegro.pl/sruby-do-felg-aluminiowych-m12x1-25-nowe-stozek-i1629735634.html

> Napisane żę długość samego gwintu to 28 mm.

Nie wiem bo nie widać zdjęcia konkretnej śruby. Na pewno klucz się nie zgadza bo 17mm zamiast 19mm. No i francuzy często mają przedłużane łby śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.