Skocz do zawartości

Formalności związane ze swapem


przemek_sl

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zmianie silnika z 1.0 na 1.4 jak wyglada to od strony formalnej?? Chodzi mi dokładnie o wpis do dowodu rejestracyjnego innej pojemności, innego numeru czy trzeba robić jakieś specjalne przeglądy techniczne i jak to zmienić w zakładzie ubezpieczeń?? Aha ile taka impreza może kosztować?? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy zmianie silnika z 1.0 na 1.4 jak wyglada to od strony

> formalnej?? Chodzi mi dokładnie o wpis do dowodu rejestracyjnego

> innej pojemności, innego numeru czy trzeba robić jakieś

> specjalne przeglądy techniczne i jak to zmienić w zakładzie

> ubezpieczeń?? Aha ile taka impreza może kosztować??

Quote:

REJESTRACJA AUTKA

idziemy do wk z umowa k-s lub faktura vat, jesli silnik jest z zza granicy wymagana jest rowniez dowod oclenia (nie pamietak jak sie nazywa ) a jesli kupujemy silnik z polski to wraz z umowa k-s musimy miec zaswiadczenie ze dany silnik byl zarejestrowany w wk oraz potrzebna jest kopia dr potwierdzona przez wk(te zaswiadczenie nie sa wymagane przez wszystkie wk), dostajemy skierowanie na stacje diagnostyczna w celu odczytania numerow na nowym silniku (jesli dana stacje uwaza ze nie mozemy zmieniac na 1.2 to trzeba udac sie na inna stacje;]) i z tym swistkiem idziemy do wk i dostajemy nowy dr. i jeszcze wczesniej trzeba cos tam oplacic w skarbowym


zrodlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a trzeba mieć dowod rejestracyjny tego silnika?? czy wystarczy

> zaświadczenie ze szrotu że kupilem silnik o takim numerze? A jak

> kupuję od prywatnej osoby która nie ma już dowodu

> rejestracyjnego? co wtedy?

nie wiem czy sie nie zmieniło a w naszym kraju zmiany sa na porzadku dziennym , ale z mojego doświadczenia wiem ze bez dowodu sie nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy sie nie zmieniło a w naszym kraju zmiany sa na

> porzadku dziennym , ale z mojego doświadczenia wiem ze bez

> dowodu sie nie obejdzie

inna sprawa ze u mnie w U.S.miałem najwieksze problemy bo siedzi tam straszny służbista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.