Skocz do zawartości

Jak wyciagnac wskazowki z licznika


szuro

Rekomendowane odpowiedzi

> Chciałem podmienic tarcze na inne tylko nie wiem jak sie dobrac do wskazowek tak zeby niczego nie

> zepsuc... Robil z was ktos kiedys cos takiego ?? pozdro

Wyciąga się dobrze widelcem ok.gif Wyjmij pręcik na którym opiera się wskazówka i pozwól jej opaść. Zrób zdjęcie jaka jest jej pozycja i ja wyjmij ok.gif pozniej wsadz ją tak jak jest na zdjęciu. W CC kilka razy tak robilem i wskazania licznika były zbliżone do tego co pokazuje gps ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu ze skalowaniem :D

ułożyć licznik w pozycji poziomej, wskazówka prędkościomierza w pozycji neutralnej powinna być na zerze

obrotomierz w pozycji neutralnej też jest na 0

paliwo i temp, podajemy z czegokolwiek napięcie na licznik (około 12v) , a potem ten sam plus na pin od danego wskaźnika, tym sposobem uzyskamy ułożenie ośki w pozycji max, bez podawania napięcia na pin wskaźnika wskazówka powinna znajdować się w pozycji min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w Sienie po wymianie tarcz w liczniku nie udało się do końca wyskalować liczników i

> prędkościomierz przekłamuje o około 5km/h i wskaźnik paliwa pokazuje większy stan niż jest w

> rzeczywistości

To dlaczego tego nie skorygowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jest pewien problem, bo jak podwazylem wskazowke od obrotomierza to zaczela wylazic razem ze sprezynka confused.gif wsadzilem wskazowke z powrotem, ale nie wiem jak sie do niej dobrac zeby znowu ta sprezynka z nia nie zaczela wylazic hmm.gif reszta wskazowek wyszla bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.