Skocz do zawartości

Schemat układu paliwowego w 1,1 8v


Pipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

> Jak w temacie, czym wyczyścić czujnik podciśnienia, lub jakie są objawy jego padu?

O ile jest tak samo jak w 1.1 SPI ( a pewnie tak) to nie da sie tego wyczyscic. Objawy (tez na podstawie 1.1 SPI) to poteznie spalanie i czasem przy ruszaniu totalny mul. Czesto pada rurka od czujnika do "silnika". Groszowa sprawa przy wymianie. CCS jezdzil na takie obklejonej tasma izolacyjna smile.gif

Ale jak mowie to 1.1 SPI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem te czujniki z spi i jest inny w mpi.

Dzisiejsza kąpiel w denaturacie pub2.gif i dmuchanko oink.gif sprężonym powietrzem i się poprawiło pacjentowi zlosnik.gifok.gif

Czyli to było to, nie wtryski, nie pompa, nie świece/kable/cewki czy sonda crazy.gif

Zobaczymy na jak długo pomoże, jeśli nie to wymiana.

Najgorsze jest to, że żaden błąd się w kompie nie zapisał, co za ustrojstwo angryfire.gif

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze:)

A z ciekawosci, tez jest tak ze leci rurka do czujnika ktora zamocowany jest sobie gdzies zupelnie z boku?

Aha, w cienkusiu marchewa sie zapala tylko wtedy ak byla uszkodzona rurka i np. przy ostrym starcie szarpnela autkiem. Z czujnika samego z siebie tez nic nie pokazywalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie wiem dokładnie, mocowany jest na 1 śrubie torx T20 z boku pod przepustnicą

> Wyjmowałem dzisiaj pacjenta bez wyciągania puszki filtra

> tak on wygląda: jakiś tekst

Zupelnie co innego niz cienkim:P Tu faktycznie mozna bylo sie pokusic o plukanke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zupelnie co innego niz cienkim:P Tu faktycznie mozna bylo sie pokusic o plukanke:)

Zobaczymy na jak długo wystarczy ten patent zlosnik.gif

Jutro rano sprawdzę, czy pomogło, przez noc niech postoi waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Zobaczymy na jak długo wystarczy ten patent

> Jutro rano sprawdzę, czy pomogło, przez noc niech postoi

Witam!

Odgrzeję kotleta, czy układ paliwowy może się zapowietrzyć, jeśli tak, to gdzie? crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystko, pompa działa, czujniki, wtryski też, przyczyna była trywialna crazy.gif

Paliwo było lipne sciana.gif

Teraz nie ma dławienia, kłopoty z odpalaniem się skończyły, przynajmniej chwilowo 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.