Skocz do zawartości

Obsługa programu tachomatt


Ketchup87

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu kiedyś pisał, że używa a nie pamiętam kto. Sytuacja jest następująca. Zczytanie danych z kart i tachografów odbyło się na laptopa a teraz trzeba by to przenieść na komputer stacjonarny w firmie na którym również jest zainstalowany program tachomatt. Czy w ogóle jest taka możliwość? Czy tylko pliki csv? W jaki sposób odbywa się kontrola na firmie? Włączają program tachomatt czy pobierają pliki csv?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś tu kiedyś pisał, że używa a nie pamiętam kto. Sytuacja jest następująca. Zczytanie danych z

> kart i tachografów odbyło się na laptopa a teraz trzeba by to przenieść na komputer

> stacjonarny w firmie na którym również jest zainstalowany program tachomatt. Czy w ogóle jest

> taka możliwość? Czy tylko pliki csv? W jaki sposób odbywa się kontrola na firmie? Włączają

> program tachomatt czy pobierają pliki csv?

> Pozdrawiam

csv? AFAIR to mam zapisane w plikach .ddd i te pliki IMO mozna przenoscic, kopiowac dowoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> csv? AFAIR to mam zapisane w plikach .ddd i te pliki IMO mozna przenoscic, kopiowac dowoli...

W ustawieniach właśnie widziałem format *.ddd i domyślam się, że to są podstawowe pliki tego programu ale nie mogę ich znaleźć. Są w folderze programu, w moich dokumentach czy gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ustawieniach właśnie widziałem format *.ddd i domyślam się, że to są podstawowe pliki tego

> programu ale nie mogę ich znaleźć. Są w folderze programu, w moich dokumentach czy gdzie?

w takim formacie zapisuja mi sie pliki na tachodrive, z tamtad kopiuje je do komutera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.