Skocz do zawartości

koledzy pomocy !


piotr86rze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problemik . Siena 1.6 16V w ogóle nie chce zagadać, ani na gazie, ani na benzynie. Do tej pory nic się nie działo wszystko było w porządku. Teraz cały czas świeci się kontrolka wtrysku. Próbowałem ściągać klemę ale nic to nie daje. Co może być przyczyną? Autko musiałem zostawić u znajomego i pasuje mi tym odjechać heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mam problemik . Siena 1.6 16V w ogóle nie chce zagadać, ani na gazie, ani na benzynie. Do tej pory

> nic się nie działo wszystko było w porządku. Teraz cały czas świeci się kontrolka wtrysku.

> Próbowałem ściągać klemę ale nic to nie daje. Co może być przyczyną? Autko musiałem zostawić u

> znajomego i pasuje mi tym odjechać heheh

Zacznij od tego co sprawdziłeś, chociażby czy jest iskra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to istotne, ale cały czas u mnie leje i jest koszmarna wręcz wilgoć :> Co może być przyczyną tego, że ta kontrolka świeci cały czas? jak ściągnę klemę i założę to gaśnie ale zakrece i dalej jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy to istotne, ale cały czas u mnie leje i jest koszmarna wręcz wilgoć :> Co może być

> przyczyną tego, że ta kontrolka świeci cały czas? jak ściągnę klemę i założę to gaśnie ale

> zakrece i dalej jest to samo

zalany/zawilgocony, przebicia na kablach są... odstaw w suche miejsce i zaizoluj kable i sprawdź mase smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mam problemik . Siena 1.6 16V w ogóle nie chce zagadać, ani na gazie, ani na benzynie. Do tej pory

> nic się nie działo wszystko było w porządku. Teraz cały czas świeci się kontrolka wtrysku.

> Próbowałem ściągać klemę ale nic to nie daje. Co może być przyczyną? Autko musiałem zostawić u

> znajomego i pasuje mi tym odjechać heheh

Jeśli świeci kontrolka wtrysku to równie dobrze mógł paść jakiś czujnik i jako zabezpieczenie komputer odciął wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli świeci kontrolka wtrysku to równie dobrze mógł paść jakiś czujnik i jako zabezpieczenie

> komputer odciął wtrysk.

W moim świeciła kontrolka gdy niedopięta była wtyczka od potencjometru przepustnicy ale dało radę odpalać i jeździć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli świeci kontrolka wtrysku to równie dobrze mógł paść jakiś czujnik i jako zabezpieczenie

> komputer odciął wtrysk.

Dokładnie. Awaria usunięta. Padł czujnik położenia wału smile.gif Siena odżyła więc dziękuje wszystkim za rady smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.