Skocz do zawartości

Znowu ja - zerwana linka ręcznego


pootom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po problemie z linką sprzęgła nagle przyszedł problem - mniej kłopotliwy ale jednak problem. Otóż podczas zaciągania ręcznego prawdopodobnie zerwałem linkę bo wajcha została w ręku a ręczny za nic na świecie nie trzyma. Teraz wajcha od ręcznego chodzi gładziutko bo zerwana jest linka. Czy taką linkę idzie wymienić samemu? Jeśli tak to proszę o porady jak to zrobić, czy trzeba wjeżdżać na kanał? Piszcie co tylko wiecie nt. temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 2 linki. Lewa i prawa. Musisz sprawdzic jak zerwana to która. Może przy samej dzwigni coś się zerwało (jest tam "waga")

Mozna zdjąć osłonke z drążka, popuścić imbusem naciąg linki pod wachą i szukac usterki potem dalej. Kłopotliwe jest deko odpięcie linki przy kole, ale szczypce i płaski śrubokręt załatwiają sprawe. Jest tam taka plastikowa zaślepka od wewnętrznej strony. Niepamiętam tyko jak dojście nad tłumikiem jest czy jakoś obok od spodu by linke nowa wsadzić. Tylne koła na jakiś klocek i da się wszystko zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczny w ogóle nie trzyma, normalnie podczas jazdy mogę zaciągnąć ręczny i nie ma żadnej reakcji. Więc tak jak mówisz to może być zerwana linka przy dźwigni? Bo skoro w ogóle ręczny nie trzyma to może tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ręczny w ogóle nie trzyma, normalnie podczas jazdy mogę zaciągnąć ręczny i nie ma żadnej reakcji.

> Więc tak jak mówisz to może być zerwana linka przy dźwigni? Bo skoro w ogóle ręczny nie trzyma

> to może tak jest.

sciagniesz oslone dzwigni i zobaczysz. Trzeba szukac usterki i tyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.