Skocz do zawartości

dźwięk jakby boksowanie z przodu auta


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wsiadam do służbowego autka i w zasadzie powinienem mieć wszystko gdzieś, ale jednak wizja oderwania się jakiegoś elementu mnie przeraża i dbałość o szczegóły pozostanie smile.gif

Wsiadam, ruszam i CZASAMI słyszę ewidentnie z przodu dźwięk jakby boksowania kół. Na 100% to nie są koła...dźwięk jest oczywiście w miarę cichy i nieregularny (bo jakby inaczej w mojej karierze). Nie chce mi się odrazu gnać do serwisu, więc zapytam forumowiczów czy to nie jest jakaś błachostka. Patrzyłem pod maskę nic nie lata , podejrzewałem podpórkę pod maskę,ale to nie to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej, wsiadam do służbowego autka i w zasadzie powinienem mieć wszystko gdzieś, ale jednak wizja

> oderwania się jakiegoś elementu mnie przeraża i dbałość o szczegóły pozostanie

> Wsiadam, ruszam i CZASAMI słyszę ewidentnie z przodu dźwięk jakby boksowania kół. Na 100% to nie są

> koła...dźwięk jest oczywiście w miarę cichy i nieregularny (bo jakby inaczej w mojej

> karierze). Nie chce mi się odrazu gnać do serwisu, więc zapytam forumowiczów czy to nie jest

> jakaś błachostka. Patrzyłem pod maskę nic nie lata , podejrzewałem podpórkę pod maskę,ale to

> nie to....

Miałem podobnie w focusie. W moim przypadku to sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.