Skocz do zawartości

jaki fotelik dla dziecka


novo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że za ponad miesiąc moja rodzinka sie powiększa czas poszukać jakiegoś fotelika do auta dla dziecka.

Na rynku jest sporo tego ustrojstwa i juz sami nie wiemy co wybrać. Moa ktos jakies doświadczenie w tym kierunku?

Brać jakieś nosidełko czy jakis fotelik "uniwersalny", z bazą bez bazy.... masakra jednym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj dokładnie kiedy będziesz potrzebował ten fotelik. W niedalekiej przyszłości będę sprzedawał Maxi Cosi Cabriofix, czyli fotelik plus baza na isofix lub pas. Będę sprzedawał za około 600zł (połowa ceny nowego). Jak będziesz zainteresowany to pis na priv.

Co do marki fotelików to ja polecam Maxi Cosi, przerabiam już trzeci fotelik tej firmy i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwszy fotelik (jak masz isofix) to testy wykazały, że najlepszy jest Maxi Cossi Cabriofix:

cabriofix_view_1255_b.jpg

Baza sygnalizuje zapalaniem się kontrolek prawidłowe osadzenie fotelika.

Jak kupisz bazę family fix to jest ona również pod kolejne foteliki maxi cossi dla większych dzieci, zatem potem trzeba tylko dokupić sam fotelik.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jako że za ponad miesiąc moja rodzinka sie powiększa czas poszukać jakiegoś fotelika do auta dla

> dziecka.

> Na rynku jest sporo tego ustrojstwa i juz sami nie wiemy co wybrać. Moa ktos jakies doświadczenie w

> tym kierunku?

> Brać jakieś nosidełko czy jakis fotelik "uniwersalny", z bazą bez bazy.... masakra jednym słowem.

jak masz isofix to fotelik z bazą pod isofix i na to wpinasz nosidełko

jak nie to wybierz coś STĄD - chyba najlepsze testy fotelików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.