Skocz do zawartości

szyba przednia ale jaka?


LOST

Rekomendowane odpowiedzi

> No w szukajce nie było tematu.

> Jakie są możliwe szyby czołowe do pandy bo mi szczeliła

> za ew. podpowiedzi z góry dziękuje

a ma to jakies znaczenie? ja mam chyba jakas nordic glass czy cos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli wymieniałeś?

> Atermiczna czy nie ? z paskiem przeciwsłonecznym czy bez?

> Jaki koszt?

Wymianilem juz 2 razy, raz w ASO wstawili mi ori szybe drugi raz w zakladzie, jak pisalem nord albo nordic glass. Atermiczna raczej bez paska, koszt wymiany z szyba cos okolo 250zł chyba ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymianilem juz 2 razy, raz w ASO wstawili mi ori szybe drugi raz w zakladzie, jak pisalem nord albo

> nordic glass. Atermiczna raczej bez paska, koszt wymiany z szyba cos okolo 250zł chyba

z ciekawości czemu aż 2 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z ciekawości czemu aż 2 razy?

Raz robione z AC zaraz poz akupie pandy spod tira wyleciał kamien i zrobił odprysk bardzo duzy w strefie widocznej dla kierowcy, drugi raz bo szyba pekła podczas wycinania i ponownego wklejenia poniewaz wczesniej ASo spartolilo sprawe i zle wkleili i ciekło w aucie podczas deszczu. Wiec pekła szyba i wymienialem 2 raz na nówke i teraz mam nóweczke zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz robione z AC zaraz poz akupie pandy spod tira wyleciał kamien i zrobił odprysk bardzo duzy w

> strefie widocznej dla kierowcy, drugi raz bo szyba pekła podczas wycinania i ponownego

> wklejenia poniewaz wczesniej ASo spartolilo sprawe i zle wkleili i ciekło w aucie podczas

> deszczu. Wiec pekła szyba i wymienialem 2 raz na nówke i teraz mam nóweczke

No to chyba dołączę do klubu nówek 270751858-jezyk.gif

Muszę tylko rozwiązać problem podszybia co by spinki nie miażdżyły szyby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.