Skocz do zawartości

307-przełącznik zespolony.


maku19

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś pomóc confused.gif wiem,że na forum peugeot klub jest dużo o przełaczniku zespolonym,ale przekopanie sie przez milion postów na ten temat i wyłapanie z nich przydatnych informacji zajełoby mi ze dwa tygodnie,nie ogarniam tych wszystkich service box'ow,VAN'ow CAN'ow itp.

Czy ktoś z Was jest w stanie powiedziec mi (ewentualnie po podaniu VINu)jaki przełacznik bedzie pasował do mojego auta?przełącznika o jakich numerach szukac?

P.S skoro juz wymieniam,to chałbym taki z tempomatem i sterowaniem komputerem pokładowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mógłby mi ktoś pomóc wiem,że na forum peugeot klub jest dużo o przełaczniku zespolonym,ale

> przekopanie sie przez milion postów na ten temat i wyłapanie z nich przydatnych informacji

> zajełoby mi ze dwa tygodnie,nie ogarniam tych wszystkich service box'ow,VAN'ow CAN'ow itp.

> Czy ktoś z Was jest w stanie powiedziec mi (ewentualnie po podaniu VINu)jaki przełacznik bedzie

> pasował do mojego auta?przełącznika o jakich numerach szukac?

Podaj mi nr vin na priv.

> P.S skoro juz wymieniam,to chałbym taki z tempomatem i sterowaniem komputerem pokładowym.

Tempomatem steruje manetka, którą wpina się w przełącznik. W każdy jaki był w 307 można ją wpiąć. Ale nie zawsze zadziała. Może być brak styczników przy pedałach np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mógłby mi ktoś pomóc wiem,że na forum peugeot klub jest dużo o przełaczniku zespolonym,ale

> przekopanie sie przez milion postów na ten temat i wyłapanie z nich przydatnych informacji

> zajełoby mi ze dwa tygodnie,nie ogarniam tych wszystkich service box'ow,VAN'ow CAN'ow itp.

> Czy ktoś z Was jest w stanie powiedziec mi (ewentualnie po podaniu VINu)jaki przełacznik bedzie

> pasował do mojego auta?przełącznika o jakich numerach szukac?

Hmm, po podaniu twojego VINu w servicebox'ie wychodzą dziwne rzeczy.

Nie można dojść do tego jaką magistralę ma twoje auto. Ale starsze niż moje więc można założyć, że to CAN-VAN.

Podejrzewam, że podejdzie przełącznik COM2000. Firma zasadniczo dowolna - Valeo, DAV, Delphi.

Na pewno masz wspomaganie o zmiennej sile (progresywne) więc potrzebujesz przełącznika wyposażonego w czujnik skrętu.

To co ja bym proponował - poszukaj na allegro w swojej okolicy kogoś, kto ma tych przełączników trochę i pozwoli na miejscu potestować.

Doczytaj o jego wymianie - dość prosta operacja jak się to robi 5-ty raz. wink.gif

Chyba, że chcesz całkowicie nowy - na allegro był sprzedawca, który po VINie był w stanie dobrać. Z tym, że trzeba to skorygować skoro chcesz prztyczek do kompa. No i to spory koszt - Valeo, jak dobrze pamiętam chodziły po prawie 6 stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukam raczej używki bo ceny nowych,potrafią zwalic z nóg

Nie wiem czy to dobry pomysł. Jest to element typowo padający, może się okazać, że "używka" ma przed sobą miesiąc-dwa życia.

Jakbyś się pozbywał auta, to byłoby to rozwiązanie z rodzaju "economy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.