Skocz do zawartości

Chwale sie - spalanie LII 1,8


lukaszek1207

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ każdy czasem sie chce czymś pochwalić wiec chwale sie i ja:

Średnie spalanie na odcinku 202km : Krzymów(okolice Konina) - Wrocław wyniosło 6,2l/100km. Wynik osiągnięty w niedziele, przy spokojnej jeździe, trzymałem stałą prędkość 100km/h, maksymalna przy wyprzedzaniu było 130km/h, na A8 ustawiłem na tempomacie 110km/h. W środku Ja-84kg cool.gif, torba, plecak, mały woreczek ziemniaczków food.gif, a w Ostrowie Wlkp dołączyły do nas dwa worki papryki czerwonej zlosnik.gif

285297200-Zdj%EAcie0106.jpg

285297200-Zdj%EAcie0107.jpg

285297200-Zdj%EAcie0108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ każdy czasem sie chce czymś pochwalić wiec chwale sie i ja:

> Średnie spalanie na odcinku 202km : Krzymów(okolice Konina) - Wrocław wyniosło 6,2l/100km. Wynik

> osiągnięty w niedziele, przy spokojnej jeździe, trzymałem stałą prędkość 100km/h, maksymalna

> przy wyprzedzaniu było 130km/h, na A8 ustawiłem na tempomacie 110km/h. W środku Ja-84kg ,

> torba, plecak, mały woreczek ziemniaczków , a w Ostrowie Wlkp dołączyły do nas dwa worki

> papryki czerwonej

To ja jednak wolę swojego diesla. Przy tak spokojnej jeździe, mam litr mniej. A do uzyskania takiego wyniku jak twój, to bym musiał na kopyta wdziać podbite ołowiem glany. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ każdy czasem sie chce czymś pochwalić wiec chwale sie i ja:

> Średnie spalanie na odcinku 202km : Krzymów(okolice Konina) - Wrocław wyniosło 6,2l/100km. Wynik

> osiągnięty w niedziele, przy spokojnej jeździe, trzymałem stałą prędkość 100km/h, maksymalna

> przy wyprzedzaniu było 130km/h, na A8 ustawiłem na tempomacie 110km/h. W środku Ja-84kg ,

> torba, plecak, mały woreczek ziemniaczków , a w Ostrowie Wlkp dołączyły do nas dwa worki

> papryki czerwonej

To nie jest duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.