Skocz do zawartości

a ja znowu pare fotek zrobilem


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

> ty panie auto ladne kolezanka tez jedynie ta lysa paskuda niszczy fotke no i te twoje przednie

> ringi jakos nie bardzo widza mi sie w kebabie

> ale ogolnie to super pieknie az orzech mieknie

mi sie jakos bmw baaaardzo z ringami kojarzy i jakos nie chcialbym bmw bez rigow smile.gif

prawie wszystko juz w aucie zrobione , chyba czas sie za silnik zabrac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi sie jakos bmw baaaardzo z ringami kojarzy i jakos nie chcialbym bmw bez rigow

> prawie wszystko juz w aucie zrobione , chyba czas sie za silnik zabrac

no bmw z ringami smile.gif dla mnie to jest powyzej e46 smile.gif bo nawet e46 srednio mi sie podoba z ringami wink.gif

i podoba mi sie stary gril z e36 ten waski wink.gif

ale to moja opinia wink.gifsmile.gif

a co za silnik chcesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bmw z ringami dla mnie to jest powyzej e46 bo nawet e46 srednio mi sie podoba z ringami

> i podoba mi sie stary gril z e36 ten waski

> ale to moja opinia

> a co za silnik chcesz??

no niestety w e36 nie bylo ringow a te z depo byly jak najbardziej zblizone do orginalu i jest to orginalnie w lampie zabudowane a nie jakies tam dokladane do seryjnych lamp sick.gif

ale przeciez ja mam nowy grill, ten szeroki po lifcie grinser006.gif

a co do silnika to mam dylematy bo opcji jest kilka

bo moj m52b25 jest zdrowiutki ,nie bierze oleju i troche mi go szkoda wyrzucac czy cos wiec opcja jest taka

-stroker na 2.8 albo 3.0 do tego kolektor, wydech ,dolot z m50, wtryski i chipa.

albo opcja

zrobic swapa na m54b30 ale....

- nie znam kondycji silnika

-ponoc biorą te silniki duzo oleju

wiec taki swap + ewentualny remont silnika ,nowe plyny itp wyjdzie duzo drozej i bedzie seria 231 koni a wydech i tak trzeba zmienic wiec sam nie wiem

a tak hardcorowo to bym najchetniej zasadzil motor z m5 e34 3,6 albo 3.8 litra grinser006.gif ale to pozostaje w marzeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, powinienem powiedzieć że ładne e36,

ale coś mi w tym egzemplarzu nie pasuje...

przesadzisty parapet ? naciąg na tyle ? lampy przednie z ringami.. ? a może chromowane nerki, nie wiem ale coś nie wizualnie nie stroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no niestety w e36 nie bylo ringow a te z depo byly jak najbardziej zblizone do orginalu i jest to

> orginalnie w lampie zabudowane a nie jakies tam dokladane do seryjnych lamp

> ale przeciez ja mam nowy grill, ten szeroki po lifcie

> a co do silnika to mam dylematy bo opcji jest kilka

> bo moj m52b25 jest zdrowiutki ,nie bierze oleju i troche mi go szkoda wyrzucac czy cos wiec opcja

> jest taka

> -stroker na 2.8 albo 3.0 do tego kolektor, wydech ,dolot z m50, wtryski i chipa.

> albo opcja

> zrobic swapa na m54b30 ale....

> - nie znam kondycji silnika

> -ponoc biorą te silniki duzo oleju

> wiec taki swap + ewentualny remont silnika ,nowe plyny itp wyjdzie duzo drozej i bedzie seria 231

> koni a wydech i tak trzeba zmienic wiec sam nie wiem

> a tak hardcorowo to bym najchetniej zasadzil motor z m5 e34 3,6 albo 3.8 litra ale to pozostaje

> w marzeniach

ja bym zostawil silnik taki jak jest jak nie masz problemu smile.gif poczekal az zacznie robic sie problem i wtedy myslal nad swapem albo zmiana auta na M wink.gif

co do grila bardziej mi sie podoba wersja przed liftem wink.gif mniej chromu i nie wystaje tak dziwacznie z przedniego pasa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, że gust jest jak... ale chromowane nereczki faktycznie jak napisałeś "nie stroją" Na

> szczęście to tylko moje zdanie, a Bunia ładna...

mialem juz czarne i pod kolor auta ,i najbardziej mi te pod kolor auta pasowaly ale strasznei szybko odpryskiwal lakier od tych nerek i to wygladalo gorzej wiec juz dosc mialem i zostawilem chromowane, trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem juz czarne i pod kolor auta ,i najbardziej mi te pod kolor auta pasowaly ale strasznei

> szybko odpryskiwal lakier od tych nerek i to wygladalo gorzej wiec juz dosc mialem i

> zostawilem chromowane, trudno

U mnie sprawa była prosta, czarne auto, czarne nerki waytogo.gif Teraz szykuję się do zmiany srebrnych listew, ramek i innych dodatków wnętrza na czarne, czyli w kolorze nadwozia zlosnik.gif Odłożyłem na jakiś czas ten pomysł, bo wszyscy płakali, że będzie czarno jak w karawanie rotfl.gif Stwierdziłem, że to ma mi się podobać, a nie innym ok.gif Za to mam dylemat jak Fido, co zrobić z zaciskami niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem juz czarne i pod kolor auta ,i najbardziej mi te pod kolor auta pasowaly ale strasznei

> szybko odpryskiwal lakier od tych nerek i to wygladalo gorzej wiec juz dosc mialem i

> zostawilem chromowane, trudno

no bo ciezko pomalowac takie nerki smile.gif tak samo jak np znaczek vw itp... smile.gif ale jak kupisz czarne (nie wiem czy sa do e36) to wszystko bedzie ladnie i pieknie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bo ciezko pomalowac takie nerki tak samo jak np znaczek vw itp... ale jak kupisz czarne (nie

> wiem czy sa do e36) to wszystko bedzie ladnie i pieknie

no wlasnie nie ma, na allegro sa niby jakies tuningowe czarne ale szczebelki sa szerzej i mniej a to mi sie juz srednio widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.