Skocz do zawartości

C 5- opinie mile widziane


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> wpadł mi w oko citroen C5 z 2008 roku z 2,0 dci na pokładzie....

> jakieś opinie? czego się spodziewać? jak droga jest eksploatacja?

> pozdr

Mam ten rocznik, ale nie ten silnik (niestety tylko 1.8 benzynka).

Od trzech lat żadnej awarii. Gdyby nie ta pieprzona grinser006.gif kierownica, to auto było by super.

Eksploatacja... cóż... nie ten silnik, ale napiszę. Nie jest dobrze. 12 litrów po mieście - zatem drogo. Do niczego nie dopłacałem, bo nic się nie psuje. A o wymianie oleju czy filtra przecież nie będę pisał - przecież to standard.

Generalnie, jestem bardzo zadowolony. Auto ładne, duże, pierońsko wygodne, bez awarii, czego chcieć więcej. Tylko ta idiotyczna kierownica... zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten rocznik, ale nie ten silnik (niestety tylko 1.8 benzynka).

> Od trzech lat żadnej awarii. Gdyby nie ta pieprzona kierownica, to auto było by super.

> Eksploatacja... cóż... nie ten silnik, ale napiszę. Nie jest dobrze. 12 litrów po mieście - zatem

> drogo. Do niczego nie dopłacałem, bo nic się nie psuje. A o wymianie oleju czy filtra przecież

> nie będę pisał - przecież to standard.

> Generalnie, jestem bardzo zadowolony. Auto ładne, duże, pierońsko wygodne, bez awarii, czego chcieć

> więcej. Tylko ta idiotyczna kierownica... .

kierownicę obszywaja na gwarancji ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kierownicę obszywaja na gwarancji ;P

koledze chodzi zapewne o nieruchomy środek grinser006.gif

BTW chciałbym mieć w swoim starym C5 ten nieruchomy środek, ale ja lubię jak Citroen się wyróznia, jak wykracza poza standardy....

poza tym podobno wiekszości driverów to odpowiada hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgodze sie z przedmowcami. Auto jesli zle trafisz moze byc drogie w eksploatacji. Ale jest wygodne i duze (dla porownanie blizej Audi A6 niz A4 ). Co do kierownicy wydaje sie ok i szybko sie przyzwyczailem. Choc wydaje mi sie zle zaprojektowana... u gory ciagle kciukiem uderzam przy wiekszym skrecie grinser006.gif

Co do silnika to ojciec ma 143KM i jest wystarczajacy jak na to auto (dosc duza masa) poki co niewiele kilometrow chyba 11 tys km a auto ma 1.5 roku wiec glownie w garazu stoi (2 auto ojca grinser006.gif ). Jesli chodzi o opinie wyglada ze silnik jest bez wiekszych usterek konstrukcyjnych i raczej udany...Dzis jednak cos wyskoczylo na czeku i gdyby nie gwarancja to pewnie bym sie drapal w glowe ile to bedzie kosztowac grinser006.gif. Dlatego radzilbym szukac zadbanego egzemplarza ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.