Skocz do zawartości

[FFII] poprawianie fabryki ...


joe_00

Rekomendowane odpowiedzi

małe poprawki konstrukcyjne zlosnik.gif

1. spryskiwacze przednie , przejście z układu szeregowego na równoległy z trójnikiem-zaworem zwrotnym od Fiata Grande Punto z wejściem bezpośrednio do spryskiwaczy , a nie poprzez cieknący przegubik wink.gif ( nie moglem się powstrzymać musiałem dodać coś z Włoch)

focus_1.jpg

focus_2.jpg

2. Osłona pokrywy zaworów założona od VOLVO (nr osłony dla zainteresowanych volvo 30650468) , żeby ewentualna woda nie zaciekała do komory świec ok.gif

focus_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> małe poprawki konstrukcyjne

> 1. spryskiwacze przednie , przejście z układu szeregowego na równoległy z trójnikiem-zaworem

> zwrotnym od Fiata Grande Punto z wejściem bezpośrednio do spryskiwaczy , a nie poprzez

> cieknący przegubik ( nie moglem się powstrzymać musiałem dodać coś z Włoch)

> 2. Osłona pokrywy zaworów założona od VOLVO (nr osłony dla zainteresowanych volvo 30650468) , żeby

> ewentualna woda nie zaciekała do komory świec

A po lifcie te 2008r tez miały ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A po lifcie te 2008r tez miały ten problem?

nie wiem , ale można przecież sprawdzić po deszczu i użyciu spryskiwacza , czy na silniku jest woda ok.gif , ja mam rocznik '06 i na spryskiwaczach od strony zewnętrznej klapy są już gumowe uszczelki , ale ciekło przy samym przegubie spryskiwacza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.