Skocz do zawartości

Mikrofon do Navi


dba x696

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy Connect NaVI, którzy nie mieli tego wynalazku w standardzie.

Ostatnio udało mi się nabyć i zainstalować w miejsce fabrycznego CD urządzenie potocznie zwane NAVI ( wielkie dzięki za pomoc dla michau41 i marekkoc ), ale został mi do usunięcia jeden wątek, a mianowicie mam problem z mikrofonem, tzn. nie mogę dostać takiego, który będzie na tyle czuły, aby mógł współpracować z wbudowanym GSM.

Niestety dedykowane mikrofony do zestawów głośnomówiących ( np Nokia HFM-8 ) nie dają należytego wzmocnienia. Mam prośbę o ukierunkowanie moich poszukiwaniach ? Z góry dziękuję bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> kiedys tez mialem ten problem

> jezeli nie oryginalny, pozostaje jakis zwykly, tani i najprostszy

> wzmacniacz

Może coś więcej podpowiesz, bo jeszcze nie rozwiązałem tego problemu?

A tak w ogóle witamy po dłuższej nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może coś więcej podpowiesz, bo jeszcze nie rozwiązałem tego problemu?

> A tak w ogóle witamy po dłuższej nieobecności.

kup zwykly, tani, jakich wszedzie wiele

nie doradze, ktory lepszy, roznice jakies miedzy nimi sa, ale to dopiero okazuje sie podczas testow.

Mozesz sugerowac sie cena, troche drozej, moze lepiej....

a co do wzmacniacza, trzeba poszukac wzmacniacza mikrofonowego, moze byc gotowa plytka z zestawow, ktore sa dla majsterkowiczow, tanie to i proste (w internecie, na allegro na pewno cos znajdziesz)

ja ekperymentowalem z paroma tanimi mikrofonami od komputera i jakims wzmacniaczem, ktory znalazlem u siebie

I nawet to chodzilo tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.