Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

marekkoc

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez marekkoc

  1. WITAM Porada w sprawie doładowania silnika turbiny czujnik A Taki błąd wywala przy ok 170km/h Podmieniłem overbost i to samo czy te czujniki padają czy raczej turbo już się kończy.
  2. > Określę się inaczej. Jakąś formę filtra HPF lub LPF. ty wiesz wogle o czym piszesz soory
  3. > .. posiada zwrotnice na tylne głośniki? Bo na odseparowany przód to raczej powinny być. o czym ty piszesz jeśli uważasz kondensator za zwrotnice to ma
  4. WITAM Mam problem z obrotami skaczą falują raz dobrze raz żle itp. czy silnik gorący czy zimny objawy podobne czyszczenie silnika krokowego nic nie dalo.Bład to czasami wywala sonde lambda. Sugestie.
  5. > Jest tylko taki drobiazg, że takie mikrofony wymagają zasilania i niewystrczy proste podłącznie ich > do gniazda gdzie wyprowadzony jest tylko przewód gorący i masa. jesli to piszesz to znaczy nie wiesz co piszesz
  6. > Witam, > Na SV coś się nikt nie kwapi w pomocy może tu będzie lepiej > Oddałem do serwisu radio peiying 9903 z racji tego że radio ma strasznie słaby wbudowany mikrofon > jest szansa że wyprowadzą kabelki pod mikrofon zewnętrzny. > Pytanie jakie wyjście powinni zrobić żeby podłączyć mikrofon(wiem że serwis i się znają ale wolę > się upewnić żeby nie pozbywać się radia znów na 2 tyg) > I za jakim mikrofonem się rozglądnąć. Jakos nie mogę trafić na sam uniwersalny mikrofon do zestawu > głośnomówiącego. > Pzd kup mikrofon z wbudowanym wzmacniaczem stare mikrofony były takie sa wielkosci jak normalne nokii ale w srodku maja elektronike. zestawy thb miały takie stare popytaj sie w zakladach elektronicznych albo na alegrogo sam kupuje takie. I nie kombinuj z niczym wiecej bo szkoda kasy i nerwów
  7. WITAM wymieniał ktoś w seacie ibiza 2001r wentylator nadmuchu umiejscowiony w schowku po prawej stronie .Wygląda to tak jakby trzeba zdejmować całą deskę.
  8. > Pozostało jeszcze 5 prób > Dane radia > GM 0500V9218151 > NO. 90566821 > TYPE: CDR500(D) > SUPPLIER: 66976 na odległosc tylko serwis
  9. marekkoc odpowiedział alien na temat - Stilo
    tyle lat i jeszcze sie nie nauczyli
  10. marekkoc odpowiedział alien na temat - Stilo
    tak z ciekawosci z dioda tempomatu nic nie wymyslisz chyba ze na skróty kabelki dodtkowe itp bylo na forum tyle l razy jak i licznik
  11. nic nie dziala wybucha bylo sto razy a nawet ostatnio ze zdjeciami
  12. przeciez to sie nie da ................................... tak zawsze slyszalem ............................ bo body compuer nie pozwala........................................
  13. marekkoc odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    > gratulacje, napisz coś więcej o tym co nabyłeś czarna gt 2007 uszkodzony przód tak wiec nie wiem jeszcze co dokladnie silnik od traktora
  14. marekkoc odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    witam wszystkich których znam i nie znam zamieniłem siekierke na kijek . STILO NA GT POZDR
  15. > rozcinamy pin 5 i dajemy zwłoke ok 5 sec i wszystko oki... jest > jeszcze jedna alternatywa,ale opisze jak beda zainteresowani... > dla mnie ta była wygodna... a co na 5 plus po stacyjce
  16. marekkoc odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Pisali we wczesniejszych wątkach, że z kontrolką jest jakis > problem... choc tak na prawde to tylko szczegol, wazne, ze > tempomat Ci dziala! > Lisek, a jakie Ty masz to Stilo? Z którego roku? Ja mam z 2002, > ciekaw jestem, czy u mnie też da sie odpalić tempomat... Mozesz > podac numer swojej centralki? > Duke, a Ty może ruszyłeś już na nowo ten temat? Bo kiedys polegles... > pzdr... > /kustosz i znowu wątek się rozrosnie na temat centralek ile mozna pisac i mówic że w każdym stilo działa
  17. marekkoc odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > tak pracuje.... jeszcze mi ta kontrolka została.... moze cos dzisiaj > rusze.... kontrolki bez dodatkowej tzw. elektroniki nie ruszysz
  18. marekkoc odpowiedział Lisek na temat - Stilo
    > Było o centralkach ! Pisalem o tym jeżeli nie ma kostki > to podłaczenie jest niemozliwe. > Poszukaj w archiwum pisałem ktore wersje wyposażenia w Stilo > obslugują tempomat . akurat ja robiłem to wszystkie miały kostkę ale nasz kolega z kacika robił bez kostki przewody wyciagnał ze sterownika wtrysku i tez działa tu nie ma nic do gadania słynny komputer
  19. marekkoc odpowiedział marekkoc na temat - Stilo
    > film sciagniety z jakiegos wloskiego forum... jesli robił to makaroniarz to tak jak z ich autami
  20. marekkoc odpowiedział marekkoc na temat - Stilo
    > a ja nawet filmik znalazlem > http://video.google.com/videoplay?docid=272061532090678201 witam a kto to zrobił masz jakies namiary może bym wymienił doswiadczenia. pozdr
  21. marekkoc odpowiedział marekkoc na temat - Stilo
    > koszt samej kamerki to ??? > .. i czy jak gra radio..albo leci plytka...muza...to przelaczenie > obrazu nie ma wplywu na to co leci?..jak to zrobiles/...tzn. > jaki jest efekt..czy przy wlaczaniu wstecznego robi sie cisza w > glosnikach ? > a jrzeli chesz cos podlaczyc pod chinche to dodatkowo cos > przelaczas...jezeli lecialo by DVD a wlaczysz wsteczy co wtedy?? wiesz zadzwon 603 222 095 to ci wszystko powiem pozdr
  22. marekkoc odpowiedział marekkoc na temat - Stilo
    > zrobiles tylko do kamer cofania...czy moze jeszcze pod DVD? > kamerka jest w PAL czy NTSC ? > rozumiem ze ONA to te centralne oczko na tej nakladce zderzaka?? dvd i kamera pracuje w ntsc bo nasz sprzęt jest w tym systemie. jest wyprowadzony chincz i podłączasz co chcesz ale regulacja została wykonana na kamerę.
  23. marekkoc odpowiedział marekkoc na temat - Stilo
    > a ten kociak to nie na Twoim sprzecie?? na moim
  24. marekkoc odpowiedział marekkoc na temat - Stilo
    > a jak kiedys prosilem o zdjecia, to nie wkleiles... > p.s. > czego sie spodziewac... to tylko 256 kolorow bo jak napisałem znalazłem zobacz inny wątek kamera cofania tam jest lepszy wyswietlacz lcd taki jak dają w pionierze avic 1
  25. znalazłem w swoich archiwum zdjecia że da sie zrobic chociaż jakosc jest .................................

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.