Skocz do zawartości

Wskaźnik paliwa- oszukuje?


lukleo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie do posiadaczy alfy 156 2.0 TS, czy jest możliwe żeby wskaźnik paliwa mnie oszukiwał?

Często jest tak że jak np. odpalam auto pokazuje mi 1/4 zbiornika a po przejechaniu kilku kilometrów wskazówka opada na dół i świeci się żyd.

Dodam jeszcze że jeżdżę na gazie i benzyna jest praktycznie tylko do odpalenia.

Sytuacja jest o tyle dziwna że jak zatankuje powiedzmy za 30 zł to wskazówka idzie do góry a np. po dwóch dniach jest to samo.

Z góry dziękuje za wszystkie uwagi i pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka lukleo nieewiem jak to jest z gazem i w wersji 156 ale jeśli chodzi o obiawy paliwa mam to samo choc niemam lpg w swej 145 mi potrafi wskazowka opasc do lezakowania zyd sie swieci po kilku kilometrach sie ruszy czasem na zimnym dostaje czobka wskazuje popracuje opada i zyd znowu katastrofa wiec tankuje z wyliczeniem na kilometry plus woze zapasik w kalnisterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Gtv przy hamowaniu jest więcej na wskaźniku

benzyna w ilości 'do odpalania', to mordowanie pompy, rezerwa nie może się świecić

co tankowanie LPG leję 6L benzyny i takim sposobem w lecie w 2 miesiące miałem pełny bak i pogoniłem auto na benzynie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie

podjeżdżam pod dystrybutor, dzwonię po obsługę do gazu, leję benzynę, przychodzi ktoś, podpina gaz i gotowe

dzisiaj mało która stacja ma dystrybutor z gazem 'gdzieś tam', przeważnie stoi obok tego na benzynę

zachce Ci się, jak pompa Ci siądzie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.