Skocz do zawartości

156 slaby nawiew


erjotes

Rekomendowane odpowiedzi

alfa 156 przed fl

wentylator szaleje, slychac ze dmucha , nawet po wyjeciu daje mocny podmuch

niestety w kratkach nawiewu szalu nie ma, mozna by powiedziec ze ledwo co dmucha w porownaniu do innych samochodow

filtr kabinowy nowy, bez filtra tak samo.

lisci w ukladzie raczej nie ma z tego co wymacalem po wyjeciu wentylatora

jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alfa 156 przed fl

> wentylator szaleje, slychac ze dmucha , nawet po wyjeciu daje mocny podmuch

> niestety w kratkach nawiewu szalu nie ma, mozna by powiedziec ze ledwo co dmucha w porownaniu do

> innych samochodow

> filtr kabinowy nowy, bez filtra tak samo.

> lisci w ukladzie raczej nie ma z tego co wymacalem po wyjeciu wentylatora

> jakies sugestie?

to raczej nie ten sam model ale może podsunie ci jakis pomysl mi w uklad pod podszybiem gdzie niemam filtra ale mam dziure do filtra zapchal sie lisciami i jakimis jodelkami a żeby było malo jak go nie uzywalem to po deszczach mi stanol wiatrak ale mala regeneracja wiatraka razem z przelocznikiem ktory dawal tylko na 4 biegu reszta nie chulala rozebranie konsoli wyczyszczenie ukladu dalo swój efekt locznie ze sprawdzeniem wszystkich ciengien od nawiewow i tera ciesz sie ciepelkiem i dmuchawa ze malo banki nie urwie w autku a mam AR145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to raczej nie ten sam model ale może podsunie ci jakis pomysl mi w uklad pod podszybiem gdzie

> niemam filtra ale mam dziure do filtra zapchal sie lisciami i jakimis jodelkami a żeby było

> malo jak go nie uzywalem to po deszczach mi stanol wiatrak ale mala regeneracja wiatraka razem

> z przelocznikiem ktory dawal tylko na 4 biegu reszta nie chulala rozebranie konsoli

> wyczyszczenie ukladu dalo swój efekt locznie ze sprawdzeniem wszystkich ciengien od nawiewow i

> tera ciesz sie ciepelkiem i dmuchawa ze malo banki nie urwie w autku a mam AR145

Kaiser chłopie, coś Ci przecinki zeżarło icon_eek.gifooniee.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif Prawie się udusiłem, bo czytałem to na jednym wydechu 270751858-jezyk.gifwpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisci nie ma nigdzie, sprawdzilem

filtr jest nowy, od filtra przez wentylator do nagrzewnicy droga jest czysta

klapka kierujaca powietrzem sie rusza widac od gory po zdjeciu kratki

musialbym wsiasc do jakiejs innej alfy i porownac czy podobnie wieje moze ten typ tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lisci nie ma nigdzie, sprawdzilem

> filtr jest nowy, od filtra przez wentylator do nagrzewnicy droga jest czysta

> klapka kierujaca powietrzem sie rusza widac od gory po zdjeciu kratki

> musialbym wsiasc do jakiejs innej alfy i porownac czy podobnie wieje moze ten typ tak ma

Siemka

Niewiem czy te Alfy tak mają, ale w mojej 156 jest dokładnie tak samo grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.