Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nosze się z zamiarek kupna 125p bądź poldomierza borewicza czy ostatecznie akwarium / przejsciowki

powiedzcie mi od ktorego roku weszly silni przystosowane do tankowania paliwem pb?

chce kupic taki egzemplarz by normalnie podjezdzac na stacje i zalewac go, a nie dolewac jakis specyfikow itp jak to mialo miejsce w syrenkach;) czy motorynkach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> nosze się z zamiarek kupna 125p bądź poldomierza borewicza czy ostatecznie akwarium / przejsciowki

> powiedzcie mi od ktorego roku weszly silni przystosowane do tankowania paliwem pb?

> chce kupic taki egzemplarz by normalnie podjezdzac na stacje i zalewac go, a nie dolewac jakis

> specyfikow itp jak to mialo miejsce w syrenkach;) czy motorynkach;)

To dolewanie to naprawdę nie jest kłopot. Butelka 50 ml kosztuje 4 pln i wlewasz 10 ml ma 10 litr Pb. Żadna robota jeżeli tylko to wpływa na wybór auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> nosze się z zamiarek kupna 125p bądź poldomierza borewicza czy ostatecznie akwarium / przejsciowki

> powiedzcie mi od ktorego roku weszly silni przystosowane do tankowania paliwem pb?

> chce kupic taki egzemplarz by normalnie podjezdzac na stacje i zalewac go, a nie dolewac jakis

> specyfikow itp jak to mialo miejsce w syrenkach;) czy motorynkach;)

Albo kolega ma bardzo małą wiedzę, albo nie potrafi sformułować pytania.

Syrenki i motorynki były spalały mieszaknę etyliny z mixolem.

To o czym zapewne mówisz to dodatek potasowy. Przy zalewaniu benzyną bezołowiową nieprzystosowanego tym silnika przedwczesnemu zużyciu mogą ulec gniazda zaworowe (i tylko to).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.