Skocz do zawartości

Rozrząd lacetti 1,6


jacek76

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż stałem się posiadaczem lacetti 1,6 kombi.

W aucie muszę wymienić rozrząd.

I tu pytanko : czy pasek rozrządu , rolki , napinacz i pasek wieloklinowy są takie same jak w lanosie / nubirze czy może czymś się różnią?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od rocznika.Przynajmniej u mnie w aucie .Ja posiadam Lacetti kombi 1.8 2006r i jak się okazało silniki od tego rocznika są konstrukcji GM i pasował rozrząd od astry lub Vectry razem z pompą wody.A we wcześniejszym roczniku pasował od nubiry.Najlepiej rozbierz i dopiero kup części,ja niestety najpierw kupiłem części od nubiry bo mi tak sugerowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolałbym najpierw kupić a później rozbierać.

Na wsi , tam gdzie będę to robił , nie kupię części nawet do lanosa ośmio-zaworowego a co mowa do tego... No chyba że na zamówienie , ale to bedzie trwać , a mi zależy na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba zależy od rocznika.Przynajmniej u mnie w aucie .Ja posiadam Lacetti kombi 1.8 2006r i jak

> się okazało silniki od tego rocznika są konstrukcji GM

Bo to jest już nowszy silnik, który był w Astrze II, ja mam ten starszy, który też był w Astrze, tylko że I. smile.gif

Co do tematu, to rozrząd w Lacetti 1.6 i 1.4 to to samo, co było w Lanosie/Nubirze 16V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.