Skocz do zawartości

pytanie z innej beczki


piotr86rze

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się u mnie lekkie bicie na kierownicy, więc podjechałem sprawdzić wyważenie kół. Na wyważarce wyszło, że mam lekko krzywą felgę i jak to mi określili "zhamowaną" oponę. Wiem, że obie rzeczy nadają się do wymiany ale nie chciałbym pchać się w nie potrzebne koszta z racji tego, że dużo nie śmigam, czy mogę zaczekać z tym do wiosny bo i tak będę musiał kupić letnie opony i nie kalkuluje mi się kupować zimowych w tym roku? Co może być konsekwencją jazdy na czymś takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pojawiło się u mnie lekkie bicie na kierownicy, więc podjechałem sprawdzić wyważenie kół. Na

> wyważarce wyszło, że mam lekko krzywą felgę i jak to mi określili "zhamowaną" oponę. Wiem, że

> obie rzeczy nadają się do wymiany ale nie chciałbym pchać się w nie potrzebne koszta z racji

> tego, że dużo nie śmigam, czy mogę zaczekać z tym do wiosny bo i tak będę musiał kupić letnie

> opony i nie kalkuluje mi się kupować zimowych w tym roku? Co może być konsekwencją jazdy na

> czymś takim ?

Ja w zeszłym roku w sierpniu kupiłem komplet nowych letnich opon i spokojnie na nich w zimę jeździłem z tym że przez zimę w warunkach po śniegu zrobiłem nie więcej niż 1500km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pojawiło się u mnie lekkie bicie na kierownicy, więc podjechałem sprawdzić wyważenie kół. Na

> wyważarce wyszło, że mam lekko krzywą felgę i jak to mi określili "zhamowaną" oponę. Wiem, że

> obie rzeczy nadają się do wymiany ale nie chciałbym pchać się w nie potrzebne koszta z racji

> tego, że dużo nie śmigam, czy mogę zaczekać z tym do wiosny bo i tak będę musiał kupić letnie

> opony i nie kalkuluje mi się kupować zimowych w tym roku? Co może być konsekwencją jazdy na

> czymś takim ?

zalezy w jakim stranie masz auto ale napewno odbije sie to na zawieszeniu, a o konforcie jazdy juz nie wspominam i spokoju ducha.

za 50,- kupisz uzywana opone na zime a felga jesli to nie alu to prostowanie nie jest drogie, a stalowki tez za pare groszy mozna dostac,

kup sobie dwie uzywane opony od gumiarzy i jedna felge i masz po problemie i spokoj do wiosny, a niepotrzebne koszta to remont zawiasu oslabiony.gifok.gif

pozdro zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kup sobie dwie uzywane opony od gumiarzy i jedna felge i masz po problemie i spokoj do wiosny,

Dokładnie, opona prawie nówka sztuka 100zł z montażem, felga max 50zł. Za 250zł masz święty spokój na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie, opona prawie nówka sztuka 100zł z montażem, felga max 50zł. Za 250zł masz święty spokój

> na święta.

Spoko rozglądnę się w takim razie smile.gif a puki co przerzuciłem przednie koła na tył, tylne na przód i wibracje ustały 270751858-jezyk.gif niestety wiem, że tylko sobie ukryłem problem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.