Skocz do zawartości

panda, cała instalacja jest, kostek na głosniki nie ma..?


zaki1989

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jakis czas temu kupiłem pandke van 1,3 multijet, autko wyposażone dosc skormnie, ale i ważniejsze żeczy jak klimatyzajca, czy elektruszne szybki są..

ale do rzeczy, do tej pory byłem szczesliwy gdyz pomimo braku co poniektórych rzeczy wszytskie wiązki były na miejscu.. za zaslepką radia wszytskie kosti i antena, w podłodze przy wymianie tunelu srodkowego na większy "na 2 kubki" kostki do zapalniczki i sterowania lusterek..

zaczełem więc montować instalacje audio bo na "głucho" niewygodnie..

poierwszy krok antena-> podsufitka, akble na miejscać wkręciłem podpięłem.. po podpieciu radia wszytsko działa, radyjko wyszukuje stacje, zasilanie na kostach jest..

zakupiłem komplet głosniczków na przód.. i zdziwianie.. w drzwiach nie ma kostki na głośnik.. przeszukałem wszystko bardzo dokładnie, wiązka rodziela sie tylko do silnika szyby i zamka..

ale przecież kostki są, i to pełne, na głosniki przód i tył..

Ma KTOŚ jakiś pomysł? co sie stało z tymi kablami przeciez nie zagineły w akcji..

rozebrałem nawet paltiki w nogach pasażera, do boczka dochodzi wieka kostka i masa kabli wnika w profil, ale do drzwi wychodzi już tylko wspomniana wiązka szby i zamek..

pierwszy rez jestem w kropce..

wszelkie pomysły mile widziane bo inaczej zostaje mi sie tylko wpinać w kable i przeciągać wiązki.. 0_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dział odpowiedzni..

Nie znalazłem nigdzie podobnego tematu.. jak coś jest to tyło o wymienie

zwykłych głośników, co kompletnie nie pasuje do opisanego problemu..

problem odpowiednio opisany

więc o co chodzi? nie wpisałem sie do watku przywitań? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dział odpowiedzni..

> Nie znalazłem nigdzie podobnego tematu.. jak coś jest to tyło o wymienie

> zwykłych głośników, co kompletnie nie pasuje do opisanego problemu..

> problem odpowiednio opisany

> więc o co chodzi? nie wpisałem sie do watku przywitań?

Spoko, spoko smile.gif

To taki nasz lokalny zwyczaj.

Powiem tak - wcale mnie nie dziwi brak kostek.

Śmiem przypuszczać, że naprawdę ich tam nie ma frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 0_O To przepraszam gdzie ida te kable powpinane w ISO.. tam są kable na wszytskie 4 głośniki..

Idą donikąd :D

Kończą się albo na jakiejś kolejnej kostce, albo są zagięte i okręcone owijką z pozostałymi.

Co do schematu - mogę wieczorem zerknąć na schemat inst. radiowej, to będę w stanie coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.