Skocz do zawartości

Fiat 500 - sterowanie z kierownicy oryg. radia cd/mp3


krysti175

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów, claps.gif jestem tu nowy.

Posiadam Fiat 500 2007, auto konstrukcje trochę zbliżone do Pandy.

Wymieniłem standardową kierownicę (bez sterowania radia) i przełączniki (manetki z zespoloną taśmą podłączeniową, tzw. zwijakiem) na kierownicę ze sterowaniem radia + manetki i taśmę podłączeniową.

Poszukuję schematu instalacji od przełączników na kierownicy poprzez taśmę podłączeniową do oryginalnego radia cd/mp3 występującego w modelu Fiat 500 -

dziękuję za pomoc i każdą sugestię :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów, jestem tu nowy.

> Posiadam Fiat 500 2007, auto konstrukcje trochę zbliżone do Pandy.

> Wymieniłem standardową kierownicę (bez sterowania radia) i przełączniki (manetki z zespoloną taśmą

> podłączeniową, tzw. zwijakiem) na kierownicę ze sterowaniem radia + manetki i taśmę

> podłączeniową.

> Poszukuję schematu instalacji od przełączników na kierownicy poprzez taśmę podłączeniową do

> oryginalnego radia cd/mp3 występującego w modelu Fiat 500 -

> dziękuję za pomoc i każdą sugestię :!:

Mi to ogarneli w Pandzie w Aso donisłem jeszcze całą wiązke z pandy gdzie było sterowanie wycieli z tego jakiś feagment podpieli do instalacji w aucie i działa wszystko cool.gif Prawdopodobnie brakuje Ci kawałka instalacji między kierownicą a radiem przynjmniej tak było w moim wypadku. Powodzenia 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi to ogarneli w Pandzie w Aso donisłem jeszcze całą wiązke z pandy gdzie było sterowanie wycieli z

> tego jakiś feagment podpieli do instalacji w aucie i działa wszystko Prawdopodobnie brakuje

> Ci kawałka instalacji między kierownicą a radiem przynjmniej tak było w moim wypadku.

> Powodzenia

w każdym brakuje- generalnie łączność między radyjem i kierą nie odbywa się przez CAN-a i przez Body- ot zwykłe bezpośrednie podłączenie

mam schemat rozpracowany na papierze co i jak do pandy- brak czasu na przelanie w formę komputrową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Mi to ogarneli w Pandzie w Aso donisłem jeszcze całą wiązke z pandy gdzie było sterowanie wycieli z

> tego jakiś feagment podpieli do instalacji w aucie i działa wszystko Prawdopodobnie brakuje

> Ci kawałka instalacji między kierownicą a radiem przynjmniej tak było w moim wypadku.

> Powodzenia

a tempomat tez da sie dolozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.