Skocz do zawartości

Clio II woda w aucie


krzys139

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz staram sie ogarnac tanio zakupione autko musze uporac sie z ostatnim problemem a mianowicie woda pod stopami pasazera. Po ogledinach tapicerki doszedlem do wniosku ze woda leci gdzies z gory.

Zdemontowalem ta polowke podszybia nad dmuchawa i w rogu na nadkolu byl chyba odplyw zatkany gumowa zaslepka i zamulony.

Wyczyscilem to i zaslepke wyciagnalem, czy dobrze wydaje mi sie ze to jest odplyw wprost na plastikowe nadkole w aucie. Czy odplywu szukac gdzies jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Scenicu II własnie tam jest odpływ wody z podszybia-- takie kilku centymetrowe gumowe jakby rurki z dziura po bokach i jesli one są zatkane-zamulone, woda zalewa schowki w podłodze, jako,że u Ciebie nie ma schowkow wiec masz mokra wykładzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poniewaz staram sie ogarnac tanio zakupione autko musze uporac sie z ostatnim problemem a

> mianowicie woda pod stopami pasazera. Po ogledinach tapicerki doszedlem do wniosku ze woda

> leci gdzies z gory.

Jak miałem Clio to moim najgorszym przejściem z nim była właśnie woda w aucie. Co ja się z tym nawalczyłem, to szok.

Najpierw ja się naszukałem, następnie Kuner zlosnik.gif, a skończyło się tak, że Clijacz musiał udać się do blacharza, który cały środek robebeszył, żeby znaleźć miejsce gdzie leci woda.

U mnie puściło minimalnie gdzieś na spawie w okolicach podłogi i też wyglądało jakby gdzieś z góry leciała woda.

> Zdemontowalem ta polowke podszybia nad dmuchawa i w rogu na nadkolu byl chyba odplyw zatkany gumowa

> zaslepka i zamulony.

> Wyczyscilem to i zaslepke wyciagnalem, czy dobrze wydaje mi sie ze to jest odplyw wprost na

> plastikowe nadkole w aucie. Czy odplywu szukac gdzies jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz narazie zatkany byl odplyw. Wiec go oczyscilem. Na wiosne wybebesze srodek i wysusze wtedy sprawdze czy nadal leci do auta. Jak za pieniadze, ktore za nie zaplacilem musze przyznac, ze jest swietne. Mimo kilku wad ktore musialem usunac. Pozostala tylko woda. A po doswiadczeniu z Leonem i wciekaniem wody przez drzwi mam juz pewne doswiadczenie w suszeniu tapicerki:) Jeszcze mi klej uszczelniajacy zostal wiec w ostatecznosci posluze sie nim zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź mnie nie strasz, bo obecnie mam Leona.

> Chociaż to fakt, też słyszałem, że Leony lubią przeciekać.

Mialem leona TS i bylem zadowolony. Auto bylo tylko do jezdzenia po miescie obecnie zamienilem na Clio II bo kosztowalo tylko 3,5tys zl. A jego stan do ceny jest swietny.

Auta inne a problemy te same cool.gif Chociaz mam nadzieje ze odetkanie odplywu zalatwilo sprawe, jezeli nie na wiosne bede uszczelnial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.