Skocz do zawartości

przepalajaca sie cewka zaplonowa


wrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge juz z tym swoim unolotem. Miesiac temu padla mi cewka ktora wyjezdzila moze z 8 tys km. Wymienialem ja we wrzesniu ubieglego roku. Miesiac temu znowu padla. Wsadzilem nowa, wczoraj padla (jak na zlosc, akurat panna wysiadla i bec - dwa gary :D albo unolot po prostu mnie chcial ostrzec:D). O co tu chodzi? Cos z instalacja? Swiece? Czizas. Za kable zaplacilem sporo, kolo 100 zl, silikonowe Janmora, zadnych przebic, zadnej dyskoteki. Cewka taka jak do poloneza, dwusekcyjna, kosztowala kolo 110 zl, leci na reklamacje. Foto podgladowe:

http://www.iautoparts.pl/imgparts/16/168645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie moge juz z tym swoim unolotem. Miesiac temu padla mi cewka ktora wyjezdzila moze z 8 tys km.

> Wymienialem ja we wrzesniu ubieglego roku. Miesiac temu znowu padla. Wsadzilem nowa, wczoraj

> padla (jak na zlosc, akurat panna wysiadla i bec - dwa gary :D albo unolot po prostu mnie

> chcial ostrzec:D). O co tu chodzi? Cos z instalacja? Swiece? Czizas. Za kable zaplacilem

> sporo, kolo 100 zl, silikonowe Janmora, zadnych przebic, zadnej dyskoteki. Cewka taka jak do

> poloneza, dwusekcyjna, kosztowala kolo 110 zl, leci na reklamacje. Foto podgladowe:

> http://www.iautoparts.pl/imgparts/16/168645.jpg

Coś nie halo masz z kompem który zapewne daje za mocne impulsy na cewkę, ładowanie masz ok? nie działy się jakieś cyrki z skaczącym napięciem, masę masz dobrą? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia tutaj na forum wiadomo, że cewki w cenie poniżej 150 zł padają szybko, aczykolwiek bywają wyjątki (moja BERU za 85 zł wytrzymała do złomowania)

ps. mam ją nadal na handel, 100% sprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.