Skocz do zawartości

Radyjko do 350zł megane I


arek_m

Rekomendowane odpowiedzi

> Czego oczekujesz od radia powiedz proszę?

> W tej cenie uda się kupić nowego ALPINE.

Tzn. Kupiłem byle jakie radio 2 lata temu Mante zlosnik.gifGra byle jak .Ale juz raz było w naprawie ,psuje sie gałka od głosności .

miałem kiedys w innym aucie alpine bez usb ten starszy ,bodajze 2008r,grało dobrze.

kuzyn mi podmienił na chwile mante na to http://moto.allegro.pl/nowy-2011-jvc-kd-r421-aux-cd-mp3-usb-pre-out-gw24-i2079058973.html i byłem w szoku . dzwiek czysty ,głosny ,bas lepszy .Oczekuje dobrego dzwieku .Czyli sopran ,bas wiadomo.Głosniki mam standardowe .na chwile obecna interesuje mnie same radio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc od jakiegoś czasu zwracam uwagę na to aby radio miało regulację głośności na potencjometrze, i fajnie gdy można przyciszyć radio wciskając go. Reszta dla mnie nie ma znaczenia, te tanie radia grają wszystkie bardzo podobnie, a i te drogie niewiele się różnią, szczególnie gdy gramy na jakichś fabrycznych głośnikach bez dodatków smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej takich rozwiązań "gałkowych" dostępnych jest na rynku.

Wskazane oba posiadają (Clarion sprawia takie wrażenie).

Owszem grają podobnie, ale nie tak samo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Clariona ok.gif Nie widze tam treble,.Troche dziwne ustawienia .Jakies Custom gdzie sie cos reguluje do +3 confused.gif reszty nie pamieatam teraz.Gra dość dobrze na fabrycznych głosnikach. Bas jest faktycznie głebszy ,ale bez subwofera beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft wraz z nazwami kwestią indywidualną producenta frown.gif

Pobaw się ustawieniami i poznasz sprzęt smile.gif

Kiedyś przyciśnie i się pojawi uzupełnienie w bagażniku wink.gif

Niech się sprawuje 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.