Skocz do zawartości

Lampka oświetlenia wnętrza


Markin

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania do tyczące Pandy:

- czy lampka pozostawiona w pozycji włączonej, gaśnie sama z siebie po jakimś czasie (np. zostawiona przez zapomnienie, auto zamknięte i tak zostawione)?

- czy da się jakoś programowo regulować czas wygaszenia lampki po wejściu do auta?

Auto z profilu, lampka gaśnie płynnie co oznacza, że jest czymś sterowana a nie zwykłe plus i minus z krańcówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwa pytania do tyczące Pandy:

> - czy lampka pozostawiona w pozycji włączonej, gaśnie sama z siebie po jakimś czasie (np.

> zostawiona przez zapomnienie, auto zamknięte i tak zostawione)?

powinna zgasnąć o ile pamiętam po 10 lub 15 minutach - przynajmniej tak było przy otwartych drzwiach

> - czy da się jakoś programowo regulować czas wygaszenia lampki po wejściu do auta?

> Auto z profilu, lampka gaśnie płynnie co oznacza, że jest czymś sterowana a nie zwykłe plus i minus

> z krańcówek.

nie ma krańcówek- włączaniem i wyłączaniem lampki steruje body- bierze sygnał z zamków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powinna zgasnąć o ile pamiętam po 10 lub 15 minutach - przynajmniej tak było przy otwartych

> drzwiach

O to mnie właśnie chodziło.

> nie ma krańcówek- włączaniem i wyłączaniem lampki steruje body- bierze sygnał z zamków

To wiem, miałem w rękach oryginalny zamek, nawet montowałem go (tyle że do innej Pandy).

Chodziło mi o to, czy programowo da się zmusić body , by wydłużył czas od zamknięcia drzwi do zgaszenia lampki. Wsiadam, zamykam drzwi i lampka gaśnie po 10 sekundach a chcę powiedzmy po 20 czy 30. Da radę to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.