Skocz do zawartości

Identyfikacja silnika


scorup

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jako że mróz daje mocno po gaciach co za tym idzie staje się coraz bardziej uciążliwy potrzebuje Waszej pomocy w celu identyfikacji silnika, silnik jest zamontowany w podnośniku jego rozruch i eksploatacja po postoju 24h w temp <-10°C doprowadza już do ... angryfire.gif.

Wymyśliłem, że montaż elektrycznego ogrzewacza postojowego firmy Defa już by nam dużo pomogło, a co najważniejsze nie ingeruje to w sam silnik ani jego komponenty.

Na stronie InterCars`u można konfigurować odpowiednie ogrzewanie w zależności od modelu auta KLIK ale jaki zestw wybrać do tego silnika ??

285733784-volvo.jpg

potrzebuję to do analizy i zestawu kosztów aby przedstawić Wielkim w mojej firmie.

post-16413-14352515459384_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> jako że mróz daje mocno po gaciach co za tym idzie staje się coraz bardziej uciążliwy potrzebuje

> Waszej pomocy w celu identyfikacji silnika, silnik jest zamontowany w podnośniku jego rozruch

> i eksploatacja po postoju 24h w temp

nie mogę rozczytać, bo nie widzę dokładnie. tam jest TD60?chodzi o typ silnika.IMO to będzie DEFA41232 lub DEFA411233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.