-
S-Max FHEV
a jak z bagażnikiem? nie jest mniejszy przez baterię?
-
kalibracja powershift
Witajcie Potrzebuję ogarniętego warsztatu w Warszawie, bądź okolicach do zrobienia kalibracji PS. Ktoś korzystał? Poleci jakiś warsztat? pozdrawiam
-
fiat fiorino 1.4 benzyna
też mi się wydaje,że to ten fiatowski właśnie.U mnie w fabryce część kierowców jeździ doblo z tym motorem z LPG.Mówią,że tragedia z przyspieszeniem( szczególnie jak sięzapakuje graty) i dużo pali.Zbiornik na max 300km.A jaki problem z odpaleniem.2 już były na serwisie.Ogólnie na silnik narzekają
-
Mały, tani blaszak
ale w combo możesz sobie podnieść fotel i siedzi się naprawdę wygodnie.Praktycznie jak w większym dostawczaku.Ja mam blaszaka 1.3 MJ i jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się,że doblo ma słabszą blachę i jest głośniejszy w środku.
- Poszukiwany handlowiec z "dojściem" w ZF (Lemforder)
-
RAVENOL - opinie
dosyć dużo sprzedaję Ravenola.Nigdy nie miałem negatywnych informacji od klientów.Trzeba tylko dobrze dobrać specyfikacje oleju do skrzyni i wsszystko będzie ok.
-
[KzAK] do 6-7tys
ja kupiłem żonie Punto II z 2001r. 1.2 8v.Ma wszystko co potrzeba.Żona zadowolona,nawet city nie używa( powiedziała,że nie potrzeba) .Pali ok 5 litrów, koszt części śmieszny. BTW. Zresztą auto kupione z AK
-
Goodyear Efficientgrip czy Dunlop Bluresponse?
miałem efficientgripy w foce.dokładnie ten sam rozmiar.Bardzo ciche.Minusem było pływanie podczas hamowania z większych prędkości.Ale może to przez wysoki profil.Ja polecam
-
Chyba dojrzałem do Passata B6
z pękaniem głowic nie,ale z wycierającym się wałkiem napędu pompy oleju już tak
-
Inter Cars - części niedostępne "od ręki" - ciekawostka
to o czym piszesz to tylko i wyłącznie wina sprzedawców na tej filii
-
Inter Cars - części niedostępne "od ręki" - ciekawostka
jak powiedziałem...to margines
-
Inter Cars - części niedostępne "od ręki" - ciekawostka
Detal to nie przychodzi do IC,bo za drogo.WIększość to hurtownicy.Detaliści to rzadkość
-
3 foteliki z tyłu, czyli auto dla matki 2 + 3
<Co polecicie? Kolega pracy mial ten sam dylemat,co Ty.Wcześniej jeździł passatem kombi z 2008r.Urodziło mu się3 dziecko i szukał czegoś,co pozwoli na 3 foteliki z tyłu.Kupił S-max'a 2.0 D i jest bardzo zadowolony
-
Rozrząd 1,6 ff2
jak dobrze pamiętam wymiana jest ztcp co 160kkm.Jest tylko pasek i napinacz.Pompa osobno.Ale ja bym wymienił całość.Koszt nie jest duży
-
Szumy na wolnych po puszczeniu sprzęgła
u mnie w foce winne było łożysko.Objawy identyczne
pawli82
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta