Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pawli82

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. pawli82 odpowiedział AstraC na temat - Samochody hybrydowe
    a jak z bagażnikiem? nie jest mniejszy przez baterię?
  2. Witajcie Potrzebuję ogarniętego warsztatu w Warszawie, bądź okolicach do zrobienia kalibracji PS. Ktoś korzystał? Poleci jakiś warsztat? pozdrawiam
  3. też mi się wydaje,że to ten fiatowski właśnie.U mnie w fabryce część kierowców jeździ doblo z tym motorem z LPG.Mówią,że tragedia z przyspieszeniem( szczególnie jak sięzapakuje graty) i dużo pali.Zbiornik na max 300km.A jaki problem z odpaleniem.2 już były na serwisie.Ogólnie na silnik narzekają
  4. pawli82 odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    ale w combo możesz sobie podnieść fotel i siedzi się naprawdę wygodnie.Praktycznie jak w większym dostawczaku.Ja mam blaszaka 1.3 MJ i jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się,że doblo ma słabszą blachę i jest głośniejszy w środku.
  5. a do czego te wahacz?do aveo/kalos?
  6. pawli82 odpowiedział Shofer na temat - Motokącik
    dosyć dużo sprzedaję Ravenola.Nigdy nie miałem negatywnych informacji od klientów.Trzeba tylko dobrze dobrać specyfikacje oleju do skrzyni i wsszystko będzie ok.
  7. pawli82 odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    ja kupiłem żonie Punto II z 2001r. 1.2 8v.Ma wszystko co potrzeba.Żona zadowolona,nawet city nie używa( powiedziała,że nie potrzeba) .Pali ok 5 litrów, koszt części śmieszny. BTW. Zresztą auto kupione z AK
  8. miałem efficientgripy w foce.dokładnie ten sam rozmiar.Bardzo ciche.Minusem było pływanie podczas hamowania z większych prędkości.Ale może to przez wysoki profil.Ja polecam
  9. z pękaniem głowic nie,ale z wycierającym się wałkiem napędu pompy oleju już tak
  10. to o czym piszesz to tylko i wyłącznie wina sprzedawców na tej filii
  11. jak powiedziałem...to margines
  12. Detal to nie przychodzi do IC,bo za drogo.WIększość to hurtownicy.Detaliści to rzadkość
  13. <Co polecicie? Kolega pracy mial ten sam dylemat,co Ty.Wcześniej jeździł passatem kombi z 2008r.Urodziło mu się3 dziecko i szukał czegoś,co pozwoli na 3 foteliki z tyłu.Kupił S-max'a 2.0 D i jest bardzo zadowolony
  14. pawli82 odpowiedział arek_m na temat - Ford
    jak dobrze pamiętam wymiana jest ztcp co 160kkm.Jest tylko pasek i napinacz.Pompa osobno.Ale ja bym wymienił całość.Koszt nie jest duży
  15. u mnie w foce winne było łożysko.Objawy identyczne

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.