Skocz do zawartości

VAG 4.9, a ELM327


Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powiedzcie proszę czy VAG połączy się z autem przez ELM327? Mam interface na Bluetooth, ale to akurat chyba mniej ważne. Próbowałem z 2 autami. Passat 2.0TDI B5FL 2005 rok i Passat 2.0TDI B6 chyba 2008 rok. Program PCM Scan łączy się bez problemu i błędy jeśli jakieś są to pokazuje bez problemu. Natomiast mam jeszcze program "Polski VAG 4.9" i ten program łączy się chyba z interfacem, ale już z autem po 6-krotnej próbie połączenia się poddaje i wywala błąd. Czy ELM327 nie ogarnia VAG`a i potrzeba jakiegoś innego interface`u? hmm.gif To dopiero moje początki zabawy z diagnostyką i nie bardzo wiem "z czym to się je" hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Vag musi mieć "swój" kabel - i tylko z tym jednym jedynym kablem będzie gadał.

> Nie wolno ściągać updatów, ani próbować innych wersji programu bo uwalisz kabel i jest do

> wyrzucenia

Ok ok.gif dzięki za info ok.gif czyli VAG`a mogę wyrzucić i zostanę przy PCM Scan. Nie będę kupował kabla, żeby raz na kilka lat podłączyć auta ciotki zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif najwyżej podpowiem bratu ciotecznemu żeby kupił kabel do ich autek ok.gif

Mógłbyś pokazać przykładowy kabelek który zagada z tymi TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok dzięki za info czyli VAG`a mogę wyrzucić i zostanę przy PCM Scan. Nie będę kupował kabla, żeby

> raz na kilka lat podłączyć auta ciotki najwyżej podpowiem bratu ciotecznemu żeby kupił

> kabel do ich autek

> Mógłbyś pokazać przykładowy kabelek który zagada z tymi TDI?

tylko VCDS - następca VAG com.

Tyle że oryginalny kosztuje 1.5kpln. Ale na forach danych marek sprzedają chińskie wersje... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko VCDS - następca VAG com.

> Tyle że oryginalny kosztuje 1.5kpln. Ale na forach danych marek sprzedają chińskie wersje...

Dzieki za info ok.gif Czyli ja na pewno nie będę się w to bawił zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.