Skocz do zawartości

Emulator Zmieniarki Yatour


Colliber

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z powyższym wynalazkiem chińskiej myśli technicznej?

Po podłączeniu do fabrycznego radio BMW C23 Business pokazuje cały czas kod 5-01 i za cholerę nie chce zacząć współpracować.

Oczywiście sprzedawca wymyśla problemy ze sformatowaniem karty SD, systemem nazwy plików itp. ziew.gif

Miał ktoś podobny problem? Czy po prostu spakować to goowno i wysłać z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś do czynienia z powyższym wynalazkiem chińskiej myśli technicznej?

> Po podłączeniu do fabrycznego radio BMW C23 Business pokazuje cały czas kod 5-01 i za cholerę nie

> chce zacząć współpracować.

> Oczywiście sprzedawca wymyśla problemy ze sformatowaniem karty SD, systemem nazwy plików itp.

> Miał ktoś podobny problem? Czy po prostu spakować to goowno i wysłać z powrotem?

miałeś wcześniej podpiętą zmieniarkę ? Bo ja tak kilka lat temu walczyłem z Xcar link'iem u siebie aż się okazało że to trzeba najpierw opcję zmieniarki w ASO aktywować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałeś wcześniej podpiętą zmieniarkę ? Bo ja tak kilka lat temu walczyłem z Xcar link'iem u siebie

> aż się okazało że to trzeba najpierw opcję zmieniarki w ASO aktywować...

Nigdy wcześniej to auto zmieniarki nie widziało. O tym, że w Peugeot'ach trzeba tą funkcję uruchomić w ASO gdzieś czytałem. W gangsta ponoć wystarczy podłączyć i "działa".

Na stronie producenta napisano, że sometimes trzeba zresetować car audio poprzez chwilowe odcięcie zasilania odłączając akumulator lub wyjmując bezpiecznik. Z kolei na stronie innego producenta znalazłem taką tabelę:

285775739-tabela_2.jpg

Z tego wynika, że po podłączeniu trzeba dokonać wyboru wyświetlacza/radioodbiornika z którym ów emulator ma współpracować.

To by tłumaczyło to 5-01 (określone w tej tabeli jako default).

Nic to, trzeba będzie jutro pokombinować jeszcze. sciana.gif

post-7950-14352515630883_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic to, trzeba będzie jutro pokombinować jeszcze.

Poddałem się.

Po wielu dniach prób wczoraj odesłałem to goowno z powrotem do sprzedawcy.

Ciekawe, naprawi, wymieni czy odda kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.