Skocz do zawartości

smród gazu


janist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno założyłem instalację (wtryskową) i było wszystko OK ale trochę mało wchodziło gazu. Podjechałem w poniedziałek do gazowników, rozkręcili, poprawili i już jest w porządku ale śmierdzi gazem. Dzisiaj podjechałem na stacje diagnostyczną i wszystko jest szczelne.

Czy to możliwe, że po prostu śmierdzi jeszcze po tym jak rozbierali zbiornik? Jak długo taki smród może się jeszcze utrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Czy to możliwe, że po prostu śmierdzi jeszcze po tym jak rozbierali zbiornik? ...

Poczekaj tydzień, jak będzie śmierdziało to jedź do nich nich szukają.

Ostatnio znalazłem nieszczelność na plastikowym rozdzielaczu przy wtryskach hana - szczelina była grubości włosa ... Żeby to zdiagnozować za pomocą pianki trzeba było najpierw znaleźć nieszczelność, a potem napsikać pianką - szybciej lokalizuje takie nieszczelności węchem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zostało ci przed rozbieraniem w butli trochę gazu? Bo przy rozbieraniu zbiornika i dobieraniu się do pływaka jak jeszcze w butli był gaz, to muszą go wypuścić. Butli nie wyciągają i gaz leci sobie gdzie popadnie czyli w otwartym bagażniku. U mnie śmierdziało z miesiąc bo tapicerka przeszła gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A zostało ci przed rozbieraniem w butli trochę gazu? Bo przy rozbieraniu zbiornika i dobieraniu się

> do pływaka jak jeszcze w butli był gaz, to muszą go wypuścić. Butli nie wyciągają i gaz leci

> sobie gdzie popadnie czyli w otwartym bagażniku. U mnie śmierdziało z miesiąc bo tapicerka

> przeszła gazem.

I właśnie myslę, że tak jest i u mnie. Teraz już prawie nie śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.