Skocz do zawartości

125p - tankowanie benzyny bezolowiowej


Rekomendowane odpowiedzi

> mam na oku pewne 125p, ale po nr silnika widze, ze jeszcze nie mozna lad co niego benzyny

> bezolowiowej, jak sobie z tym radzicie? co dolewacie do paliwa?

Dodatek potasowy - do kupienia na stacji Orlen (ale nie na każdej).

Buteleczka 50 ml - 4,99 PLN - starcza na 50 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tzw. uszlachetniacz. Czyżby tankowanie benzyny bezołowiowej mogło sprawić jakieś szkody podczas eksploatacji silnika? Nie wydaje mi się. Być może się mylę, jeśli tak jest to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tzw. uszlachetniacz. Czyżby tankowanie benzyny bezołowiowej mogło sprawić jakieś szkody podczas

> eksploatacji silnika? Nie wydaje mi się. Być może się mylę, jeśli tak jest to mnie poprawcie.

Nic wielkiego. Tylko gniezda zaworowe się wybiją, poza tym chyba nic innego hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tzw. uszlachetniacz. Czyżby tankowanie benzyny bezołowiowej mogło sprawić jakieś szkody podczas

> eksploatacji silnika? Nie wydaje mi się. Być może się mylę, jeśli tak jest to mnie poprawcie.

Mylisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tzw. uszlachetniacz. Czyżby tankowanie benzyny bezołowiowej mogło sprawić jakieś szkody podczas

> eksploatacji silnika? Nie wydaje mi się. Być może się mylę, jeśli tak jest to mnie poprawcie.

Wypalenie gniazd zaworowych - poza tym reszta nie ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.