Skocz do zawartości

Bezpiecznik gniazda zapalniczki tylnej części tunelu


kox

Rekomendowane odpowiedzi

Który bezpiecznik odpowiada za gniazdo zapalniczki w tylnej części tunelu, chodzi mi o gniazdo dla pasażerów na tylnej kanapie. Zauważyłem że nie działa. Z tego co w książce widze odpowiada F44 ale czy on odpowiada za oba gniazda czy za które? Dodam że te przy ręcznym działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Który bezpiecznik odpowiada za gniazdo zapalniczki w tylnej części tunelu, chodzi mi o gniazdo dla

> pasażerów na tylnej kanapie. Zauważyłem że nie działa. Z tego co w książce widze odpowiada F44

> ale czy on odpowiada za oba gniazda czy za które? Dodam że te przy ręcznym działa.

tak oba gniazda zabezpiecza F44 - 20A

tylko w wersjach do 10/05 tylne gniazdo szło przez F52 - 15A, przednie przez F44

podświetlenie realizowane z obwodów podświetleń smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak oba gniazda zabezpiecza F44 - 20A

> tylko w wersjach do 10/05 tylne gniazdo szło przez F52 - 15A, przednie przez F44

> podświetlenie realizowane z obwodów podświetleń

dzieki, czyli muszę otworzyć tunel żeby sprawdzić dlaczego niema napięcia na gniazdku z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki, czyli muszę otworzyć tunel żeby sprawdzić dlaczego niema napięcia na gniazdku z tyłu

z tego co pamiętam, nie trzeba demontować tunelu, gniazdo wychodzi z przewodami

na pewno przyda się woltomierz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamiętam, nie trzeba demontować tunelu, gniazdo wychodzi z przewodami

> na pewno przyda się woltomierz

spróbuje wyciagnąć tą tylną część kratki+gniazdo. Musze tylko znaleźć sposób na demontaż wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spróbuje wyciagnąć tą tylną część kratki+gniazdo. Musze tylko znaleźć sposób na demontaż

Tylną kratkę z gniazdem musisz pociągnąć do siebie tzn cała obudowa kratki i gniazda, mocowanie jest na zatrzaskach więc trochę siły i wyjdzie w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylną kratkę z gniazdem musisz pociągnąć do siebie tzn cała obudowa kratki i gniazda, mocowanie

> jest na zatrzaskach więc trochę siły i wyjdzie w całości.

czyli za słabo ciągnąłem wink.gif jutro wezme jakiś plastikowy rozbierak i podważe wink.gif dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.