Skocz do zawartości

Prosba o ocenę 407 HDI 2,0


R0CK

Rekomendowane odpowiedzi

> Hej!

> Czy ktoś mógłby pomóc w ocenie tej 407

> http://moto.allegro.pl/407-2-0hdi-1wl-salon-polska-i2224242988.html Bardzo dziękuję

pod latarnią najciemniej smile.gif

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=285846368&an=0&page=0&gonew=1#UNREAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to wiem zalezy mi na innych opiniach

nie wiem dlaczego ale ja bardziej wierze autokącikowiczą niż jakiemus handlarzowi.

Wiadomo auto trzeba sprawdzić ale jesli mam wybierac między jakimś innym (bardzo podobnym) autem od handlarze a tym z autokącika wybieram to z autokącika.

Może mam błędne myślenie i pewnie ktoś kiedys sie przejchał na takim czymś.

Napisałem to ja były posiadacz (zadowolony grinser006.gif ) dwóch samochodów kupionych na autokąciku. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej!

> Czy ktoś mógłby pomóc w ocenie tej 407

> http://moto.allegro.pl/407-2-0hdi-1wl-salon-polska-i2224242988.html Bardzo dziękuję

Za dużo to się w tym wątku nie dowiedziałeś... Szkoda, bo mnie też interesuje ten samochód (może nie egzemplarz, ale ogólnie Pug 407). Może w przyszłym roku, góra za dwa lata będę "na kupnie" kombi, myślę nad passatem lub a4. Passata lepiej znam i bardziej mi się podoba. Niedawno odkryłem, że takiego Peugeota z rocznika, który mnie interesuje (max 4/5 letnie auto) można kupić za dużo mniejszą kasę i zastanawiam się jaka jest przyczyna? Gorsza jakość? Awaryjność? A może po prostu siła marki VAG powoduje, że ich auta są droższe. Anyway chętnie dowiedziałbym się czegoś o Pugu407...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za dużo to się w tym wątku nie dowiedziałeś... Szkoda, bo mnie też interesuje ten samochód (może

> nie egzemplarz, ale ogólnie Pug 407).

Mój dobry przyjaciel ma dokładnie takiego, sedan rocznik chyba 2006

Kiedy ja jeździłem co roku na wymianę oleju, on jeździł do ASO na przegląd i zawsze zostawiał 2- 3 kzł (a kto zabroni bogatemu smile.gif ) , zawsze mu coś znaleźli, a to piasta, a to łożysko na Macphersonie, a to tarcze.

Rok temu przekazywał auto synowi, więc chciał zrobić wszystko na tip-top ( m.in. dwu-masę), i w serwisie (ASO) zostawił 12,5 kzł

aha, przebieg ok. 130 kkm pewny , bo auto nie od dziadka co do kościoła jeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój dobry przyjaciel ma dokładnie takiego, sedan rocznik chyba 2006

> Kiedy ja jeździłem co roku na wymianę oleju, on jeździł do ASO na przegląd i zawsze zostawiał 2- 3

> kzł (a kto zabroni bogatemu ) , zawsze mu coś znaleźli, a to piasta, a to łożysko na

> Macphersonie, a to tarcze.

> Rok temu przekazywał auto synowi, więc chciał zrobić wszystko na tip-top ( m.in. dwu-masę), i w

> serwisie (ASO) zostawił 12,5 kzł

> aha, przebieg ok. 130 kkm pewny , bo auto nie od dziadka co do kościoła jeździł

kolego w ASO ...

to mi klocki na 30 tyś km chcieli wymieniać ...

na 60 też chcieli ...

na 75 sam zmieniłem ...

( trafic latający 3/4 km z lawetą... ) alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Anyway chętnie dowiedziałbym

> się czegoś o Pugu407...

Nie wiem czy to Cię zainteresuje, ale mój szef miał takiego jako służbowy, jechał do pracy i miał "kolizję". Prędkości obu były miejskie, gość wymusił na nim pierwszeństwo i szef uderzył go przodem w jego bok. Skutek, szefowi nic, a Pug totalnie rozje....W ASO wycenili naprawę na ponad 50k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy to Cię zainteresuje, ale mój szef miał takiego jako służbowy, jechał do pracy i miał

> "kolizję". Prędkości obu były miejskie, gość wymusił na nim pierwszeństwo i szef uderzył go

> przodem w jego bok. Skutek, szefowi nic, a Pug totalnie rozje....W ASO wycenili naprawę na

> ponad 50k zł.

a co byś wolał ?

pugowi nic a szefo rozjeba ? smirk.gif

poczytaj co to jest pochłanianie energii ...

ps . mi typ zarysował błotnik , po kopaniu się z T.U " odpuściłem " i ASO ... naprawa 5 tyś . plnów ...

zagięty błotnik porysowany zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co byś wolał ?

> pugowi nic a szefo rozjeba ?

bez przesady, ja dobrze życzę swojemu szefowi smile.gif

> poczytaj co to jest pochłanianie energii ...

tak, wiem co to znaczy, ale mimo wszystko bardzo mnie zdziwiło, że auto było aż w takim stanie, szkoda, że fotki nie zrobiłem wtedy..

> ps . mi typ zarysował błotnik , po kopaniu się z T.U " odpuściłem " i ASO ... naprawa 5 tyś .

> plnów ...

> zagięty błotnik porysowany zderzak

TU wyceniło na ponad 15000 pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego w ASO ...

> to mi klocki na 30 tyś km chcieli wymieniać ...

> na 60 też chcieli ...

> na 75 sam zmieniłem ...

> ( trafic latający 3/4 km z lawetą... )

Ale ja to dobrze wiem, sam tylko jeżdżę na wymianę oleju spineyes.gif w końcu sroce spod ogona nie wypadłem i trochę potrafię

ale , jak pisałem kto zabroni bogatemu hehe.gif

Zresztą kumpel jest "techniczny" ( mechanik okrętowy) i zawsze mówił że to mu stuka, to trzeba zrobić, to mu brzęczy (tak było z dwu-masą , coś mu brzęczało , to kazał wymienić ) a że kasę ma a nie ma czasu i jest wymagający niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez przesady, ja dobrze życzę swojemu szefowi

> tak, wiem co to znaczy, ale mimo wszystko bardzo mnie zdziwiło, że auto było aż w takim stanie,

> szkoda, że fotki nie zrobiłem wtedy..

> TU wyceniło na ponad 15000

mi przysłali 1400 ... grinser006.gif

zaproponowali błotnik " z podróbki " do auta praktycznie rocznego grinser006.gif

a lakierować chcieli zwykłym jednoskładnikowym ... mimo trójwarstwowej perły yikes.gif na reszcie auta smile.gifooniee.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupić za dużo mniejszą kasę i zastanawiam się jaka jest przyczyna? Gorsza jakość? Awaryjność?

Dokładnie tak. Auto ładne, ale niestety awaryjne - hamulce, zawieszenie, elektronika. Tak jak ktoś napisał, na przeglądzie zawsze coś i trochę kasy w serwisie zostaje.

Mocnym punktem - bardzo dobre diesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.