Skocz do zawartości

Zablokowany zamek klapy


woj76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja tu po sąsiedzku z Centomanii.

Pacjent Golf IV. Problem jest taki, że jakiś dawny czas temu zablokował się zamek od klapy. (Centralnego w tym zamku nigdy nie było). Kluczyk wchodzi na (chyba) pełną głębokość, ale nie da się go przekręcić. Zalaliśmy już ten zamek czym się tylko dało, nic. Dzisiaj usiłowałem się do niego dobrać od wewnątrz, do tego co można jakiś w miarę dostęp mam, ale dalej nie jestem w stanie go otworzyć i nie wygląda mi na to, żeby się dało.

Wszelka pomoc i rady mile widziane ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, ja tu po sąsiedzku z Centomanii.

> Pacjent Golf IV. Problem jest taki, że jakiś dawny czas temu zablokował się zamek od klapy.

> (Centralnego w tym zamku nigdy nie było). Kluczyk wchodzi na (chyba) pełną głębokość, ale nie

> da się go przekręcić. Zalaliśmy już ten zamek czym się tylko dało, nic. Dzisiaj usiłowałem się

> do niego dobrać od wewnątrz, do tego co można jakiś w miarę dostęp mam, ale dalej nie jestem w

> stanie go otworzyć i nie wygląda mi na to, żeby się dało.

> Wszelka pomoc i rady mile widziane

A masz pewność ,ze kluczyk który masz pasuje do tego zamka...? bo przeważnie po jakimś włamaniu ludzie wymieniają wkładki w drzwiach i stacyjkę...nikt nie będzie się bawił ..w rozbieranie klapy... bo przeważnie działa tam centralny...

Jeżeli chcesz Się do niego dobrać to od środka musisz wyjąć takie zabezpieczenie... (zawleczka w kształcie litery C) i wtedy powinien a wyjść zamek bez klamki oczywiście...można kombinować z wyjęciem całej klamki razem z zamkiem...ale uprzedzam ,ze ciężko będzie... jak już mamy zamek na wierzchu... to trzeba zdemontować wszystkie sprężynki.i resztę tych dupereli jak już zostanie sama wkładka to trzeba się nakombinować jakimś cieniutkim wkrętakiem... i pojedyńczo wybierać zapadki.... będziesz wiedział o co chodzi jak rozłożysz zamek na części pierwsze...... ja rozbierałem 3 szt... do tej pory i pasowałem do kluczyków... podobnie jest przy pasowaniu pod kluczyk wkładek drzwiowych... Stacyjka też ponoć jest do dopasowania. jeszcze nie miałem okazji rozbierać ale z tego co wiem to trzeba naciąć ten stalowy pierścień od pętli immo...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.