Skocz do zawartości

Felgi do Pandy


malysz342762

Rekomendowane odpowiedzi

> Napisałem do tej firmy i taką odp dostałem ...

to jak centrujacy jest to OK - w sumie i bez niego tez by dalo rade ale dobrze jak jest

co do srub... jak bedziesz mial fele to zanim przerzucisz gumy to wez jedna srube wetknij w nowa felge i zobacz ile wystaje - ale wg mnie powinno pasowac bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak centrujacy jest to OK - w sumie i bez niego tez by dalo rade ale dobrze jak jest

> co do srub... jak bedziesz mial fele to zanim przerzucisz gumy to wez jedna srube wetknij w nowa

> felge i zobacz ile wystaje - ale wg mnie powinno pasowac bez problemow

Według mnie też powinno być ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja pandzia na alu ...

dscn1266zf.jpg

Oponki Uniroyal Rainexpert 155/80 r13

Parametry alumek ... 4x98 szerokość felgi 5,5 wszystkoo pasi idelanie nie wystaje felga jest super et 30 zlosnik.gif Śruby pasują ori zlosnik.gif

W sobotę dam foty z bliska po umyciu i wypolerowaniu miśka zlosnik.gif

Blachy nei zakryte moja fura zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja pandzia na alu ...

> Oponki Uniroyal Rainexpert 155/80 r13

> Parametry alumek ... 4x98 szerokość felgi 5,5 wszystkoo pasi idelanie nie wystaje felga jest super

> et 30 Śruby pasują ori

> W sobotę dam foty z bliska po umyciu i wypolerowaniu miśka

> Blachy nei zakryte moja fura

dobrze jest smile.gif

nie poleruj i tak blyszczy z daleka wink.gif

moje felgi z przodu sa zamiast szary metalik to... czarny mat - jakies te fabryczne klocki strasznie mocno pylace smile.gif

ps.

widze ze stalowe sprzedajesz nie zostawiasz sobie zimowek?

mega wygoda - cale kola nie bujasz sie po zakladach tylko w ciagu przyslowiowych paru minut zmieniasz kolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze jest

> nie poleruj i tak blyszczy z daleka

> moje felgi z przodu sa zamiast szary metalik to... czarny mat - jakies te fabryczne klocki

> strasznie mocno pylace

> ps.

> widze ze stalowe sprzedajesz nie zostawiasz sobie zimowek?

> mega wygoda - cale kola nie bujasz sie po zakladach tylko w ciagu przyslowiowych paru minut

> zmieniasz kolka

Mam już stalówki na zime juz nawet wymalowane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam już stalówki na zime juz nawet wymalowane

Nice smile.gif

i ładny kolor Pandzi i ładna wlepa na szybie:)

Niedaleko mnie widziałem taką czerwoną Pandkę z taką wlepką jak ktoś z pod Strykowa zwykłą czerwoną Pandę i jest tu to niech się odezwie na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam taką sprawę mianowicie mam felgi od CC 700 i chciałem je założyć do Pandy z silnikiem 1,1 jak przymierzałem to nie bardzo chociały wejść tak jakby otwór centralny był trochę mniejszy tak z 1-2 mm. Tutaj czytam że felgi z CC powinny wchodzić i teraz nie wiem dlaczego te nie chcą pasować.

Ma ktoś wiedzę w tym temacie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś wiedzę w tym temacie?

> pozdrawiam

Witam!

W CC 700 były felgi szerokie na 4 czy 4,5" i ET było większe niż w Pandzie, możliwe,

że będą ocierać o zacisk hamulcowy. W Pandzie masz 4x98, ET 35, 13x5", otwór centralny 58mm ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mam taką sprawę mianowicie mam felgi od CC 700 i chciałem je założyć do Pandy z silnikiem 1,1 jak

> przymierzałem to nie bardzo chociały wejść tak jakby otwór centralny był trochę mniejszy tak z

> 1-2 mm. Tutaj czytam że felgi z CC powinny wchodzić i teraz nie wiem dlaczego te nie chcą

> pasować.

> Ma ktoś wiedzę w tym temacie?

> pozdrawiam

z cala pewnoscia sa takie same

moze wystarczy porzadnie oczyscic otwor centrujacy w felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.