Skocz do zawartości

gazownik w opolskim... Bingo, Autronik


blablakx

Rekomendowane odpowiedzi

...planuję założenie instalki lpg (opel astra 1,6szr), a w związku z tym chciałbym zapytać czy ktoś może mi polecić jakiegoś pewnego gazownika w Opolu, K-Koźlu lub okolicach?

Pytałem już na kąciku astry( http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=273961902&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1 ) - polecono mi gazownika na Kępskiej albo Obrońców Stalingradu w Opolu oraz Gazownika w Dziergowicach koło K-Koźla.

Zrobilem dzisiaj małe rozpoznanie w Opolu i polecano mi głównie (np. na Kępskiej) instalkę ze sterownikiem BINGO i reduktorem ...hmmm ....chyba Tomasetti(czy jakoś tak) w cenie około 1700 zeta... albo (na Oleskiej w Autogaz Piekorz) Autronic za 1500złoty ... może ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi instalkami?

acha...gdy pytałem o popoularne BRC blitz czy lovato to nie było zbyt wielu chętnych gazowników do zakladania tych instalek (nie wspominając już o BRC Just - niektórzy wspominali o jego zbyt dużym zaawansowaniu i że w Astrze V8 nie potrzeba aż takiego rozbudowanego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...planuję założenie instalki lpg (opel astra 1,6szr), a w związku z

> tym chciałbym zapytać czy ktoś może mi polecić jakiegoś pewnego

> gazownika w Opolu, K-Koźlu lub okolicach?

> Pytałem już na kąciku astry(

> http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=273961902&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1

> ) - polecono mi gazownika na Kępskiej albo Obrońców Stalingradu

> w Opolu oraz Gazownika w Dziergowicach koło K-Koźla.

> Zrobilem dzisiaj małe rozpoznanie w Opolu i polecano mi głównie

> (np. na Kępskiej) instalkę ze sterownikiem BINGO i reduktorem

> ...hmmm ....chyba Tomasetti(czy jakoś tak) w cenie około 1700

> zeta... albo (na Oleskiej w Autogaz Piekorz) Autronic za

> 1500złoty ... może ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi

> instalkami?

> acha...gdy pytałem o popoularne BRC blitz czy lovato to nie było zbyt

> wielu chętnych gazowników do zakladania tych instalek (nie

> wspominając już o BRC Just - niektórzy wspominali o jego zbyt

> dużym zaawansowaniu i że w Astrze V8 nie potrzeba aż takiego

> rozbudowanego)

Jak chcesz miec zrobione dobrze, co nie znaczy ze najtaniej w Opolu, to jedz na Obr. Stalingradu. Robil mi juz w sumie 4 auta i z zadnym nie bylo problemow. Zagazowal nawet moja subaru impreze i chodzi jak marzenie.

Naprawde solidna firma, choc nie najtansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.