Skocz do zawartości

Oj! Zabolało.


Rekomendowane odpowiedzi

> Po 190kkm padła mi dwumasa. Dlaczego to takie drogie!!! Komplet 4250,-

Auto luksusowe, to i drogie części wink.gif Automaty nie mają dwumasy (chyba?) to i tańsze w eksploatacji są wink.gif

Swoją drogą - często można kupić części znacznie taniej, niż w większości sklepów - ale trzeba szukać w sklepach zajmujących się "skośnooczyzną" koreańską smile.gif Jakby co - kryptoreklamę dobrego sklepu już na tym kąciku robiłem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto luksusowe, to i drogie części Automaty nie mają dwumasy (chyba?) to i tańsze w eksploatacji

> są

tylko trochę więcej palą smile.gif

> Swoją drogą - często można kupić części znacznie taniej, niż w większości sklepów - ale trzeba

> szukać w sklepach zajmujących się "skośnooczyzną" koreańską Jakby co - kryptoreklamę dobrego

> sklepu już na tym kąciku robiłem

z rzeszowa na F? tam dzwoniłem ale są mało elastyczni cenowo tzn.przy moim zapotrzebowaniu cenę na same koło dali wyższą niż w sklepie w ,którym mogłem kupić same koło, o 1000,- większą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko trochę więcej palą

Oj tam, oj tam... Kto bogatemu zabroni wink.gif

> z rzeszowa na F? tam dzwoniłem ale są mało elastyczni cenowo tzn.przy moim zapotrzebowaniu cenę na same koło dali wyższą niż w sklepie w ,którym mogłem kupić same koło, o 1000,- większą .

No chyba że tak...

Do mojego potwora (w sumie jednego i drugiego) ceny części mieli niższe, niż konkurencja o dobre 15-20% zawsze.

Może to kwestia modelu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może to kwestia modelu samochodu?

Zdecydowanie.Próbowałem z ciekawości znaleźć samą tarczę sprzęgłową i nie ma takiej opcji.W ogóle ceny układu napędu są jakieś chore.DKZ ceny oscylują od 2.800,- do 8.000 screwy.gif chyba są pozłacane pad.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z robotą?

bez roboty ,ale to tylko dwumas .do tego tarcza,docisk i wysprzęglik .razem 4250 + robota pad.gif

> BTW - to nie Ty pisałeś gdzies, jak to w żadnym aucie Ci nigdy dwumasa nie padła?

ostatnio pisałem na temat alhambry , a tam żadna dwumasa nie padł a 380kkm i 250kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.