Skocz do zawartości

opel 2.0 dtl brak mocy


jacek1970

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie jakiś taki mułowaty chyba coś z turbiną trzymając wąż dochodzący do kolektora zasilającego podczas podwyższania obrotów wąż powinien puchnąć a on się kurczy lekko , dlatego myśle że coś z doładowaniem.dodam jeszcze że nieraz zapala się kontrolka silnika zczytałem błąd i był p 1125 skasowałem i co jakiś czas pojawia się znowu.mam nadzieje że nie padła turbina tylko coś jej nie załancza.Może ktoś już miał taki objaw i potrafi pomóc, z góry dziękuje za wszelkie wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie jakiś taki mułowaty chyba coś z turbiną trzymając wąż dochodzący do kolektora

> zasilającego podczas podwyższania obrotów wąż powinien puchnąć a on się kurczy lekko , dlatego

> myśle że coś z doładowaniem.dodam jeszcze że nieraz zapala się kontrolka silnika zczytałem

> błąd i był p 1125 skasowałem i co jakiś czas pojawia się znowu.mam nadzieje że nie padła

> turbina tylko coś jej nie załancza.Może ktoś już miał taki objaw i potrafi pomóc, z góry

> dziękuje za wszelkie wypowiedzi

sprawdz szczelnosc ukladu podcisnien. i podmien sobie zawor sterujacy turbina z klapkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.