-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
Nie taka mowa bo po oznaczeniu wychodzi ze to skrzynia która była w SantaFe tylko pewnie po modyfikacjach Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
13.3 udało sie wykrecic chłopakom na grupie N Polska i 5.36 0-100 na serii. fajnie bo auto z nowa turbina twinscroll ma potecjał na 370KM i 550 Nm po samym stage 1
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
jak w opisie. cennik promocyjny - dotyczy wybranych grup zawodowych + chyba ich finansowanie. jak robisz swoje finansowanie to jest na drugiej stronie cennik chyba o 6000 wiekszy.
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
tu masz z włączonym trybem sport+ taki wypychanie do przodu przy zmianie biegów w gore. fajne odczucie
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
skrzynia działa zajefajnie i to kopanie przy zmianie biegów
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
Wheel hop czasem sie zdarzy szczególnie na śliskim. 100-200 - przy 30 zewnątrz wyszło 14.02 pod wiatr. Dzwiek zajebisty. odpalasz zawsze w trybie standard niestety
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
Plus skrzynia dct plus alarm. Cennik który widzisz to dla określonych grup Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
N line też mam żona jeździ. Na telefonie nie mogę poprawić stopki Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
180 katalogowo. 161 dałem. 8 dct pakiet Sport Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
2.0 tgdi 280. To jest i30n performance. Widać po zderzaku felgach zaciskach i paru innych rzeczach Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
Fajna skrzynia dct. Przyzwoita moc. Auto daily i do poszalenia. Umów się na jazdę próbną to sam się przekonasz Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
beast zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
beast obserwuje zawartość Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
-
Dalej wierny marce. Kolejny hultaj
Z czystym sumieniem polecam Mega auto Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
beast obserwuje zawartość Hyundai / Kia itp. made in Korea
-
beast obserwuje zawartość prosba do posiadaczy 1.2 tce i Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)
-
Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)
Po tucsonie od 2019 i30 N line . A od maja 2021 będzie ogień [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] dalej zostaje po koreancach Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlenie nawiewów Master II 2008r
Daj zdjęcie deski. Ogólnie to podswietla 1 zaroweczka. Dojście od tylu jak masz chinskie raczki albo demontaż części deski żeby wyjac panel nawiewu. Ja to robię przez dziurę po kieszonce pod radiem (wersja z tacho) jak masz radio i wyświetlacz nad radiem to wyjmujesz radio nasadka 6.5 i wykrecasz żarówke Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)
Widzę po skrzyni i wydechu [emoji16]Wspólnik jedzi tym 1.7 i daje to sobie rade w mieście. Na trasie w porównaniu z moim trochę niutkow brakuje. No i ja mam trochę wyższa wersję wyposażenia. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka